Strážca divočiny

Posted by VladoPt on Jún 9, 2011 in Ostatné |

Medveď hnedýMal by som pre Vás tip na dokument, ktorý odvysiela slovenská verejnoprávna televízia. STV odvysiela nevídaný dokument tatranskej prírody, domácej tvorby, ktorý sa síce nemôže porovnávať s rozpočtami dokumentov tvorených stanicami ako National Geographic, Discovery či Animal Planet, ale určite stojí za zhliadnutie a obsahom sa môže rovnať tým svetovým.

Presvedčiť Vás o tom môže či už hodnotenie na webovej stránke csfd.cz alebo zisk hlavnej ceny na festivale Hory a mesto.

Na tento tip som prišiel, kde inde, ako na záchode. Čítal som prílohu našich regionálnych novín a tam som natrafil na TV tip a dokument Strážca divočiny od Erika Baláža a Roberta Rajchla.

Názov? Strážca divočiny

Kedy? 10.júna o 20:10

Kde? Dvojka po starom STV2

Strážca Divočiny – Oficiálny trailer

Článok som napísal počas čakania u doktorky. Snažil som sa využiť čas, čo najefektívnejšie. Počúvať tam, kto má aké problémy a čo koho trápi, ma nebavilo.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.