Stats

Posted by VladoPt on Feb 5, 2011 in Denník |

robotníkPo minulo týždňovej sobotnej rekapitulácii som pokračoval v aktualizáciách a kontrolách svojich webstránok. Skončil som s tým v pondelok večer a do postele som sa dostal až o pol dvanástej.

Na druhý deň sa mi ozval človek po troch týždňoch, ktorý si spomenul, že predával svoj web. Potešil som sa. Do portfólia nakoniec podľa plánu pribudla aj druhá finančná stránka, ktorú som chcel získať. Bola aj lacnejšia, vzhľadom k oneskorenému uzavretiu obchodu. Webstránka je kvalitne spracovaná a na úrovni i keď sa jedná len o web s ani nie desiatimi podstránkami.

Vo štvrtok som začal s testami a budovať možno niečo väčšie. Posledný januárový týždeň to naša rodina takpovediac opäť schytala. Ja už mám toho dosť a po niekoľko dňovom rozmýšľaní som začal s prípravou. Tento experiment však budem môcť hodnotiť až po niekoľkých mesiacoch a možno aj po roku. Možno však občas niečo napíšem ako sa darí.

A včera? Mal som toho vyše hlavy! Len mňa to ako si baví prekonávať sám seba. Som vlastne rád, že mám toho toľko a ešte radšej si tie polienka prikladám. Škoda len, že tie polienka si neprikladám len ja sám, ale prikladajú mi ich aj iní.

Svoje normy spánku som celý týždeň nedodržiaval. Z postele však ráno vstávam rovnako. Chodím len neskoršie do postele. Čo mi veľmi nevyhovuje, ale dúfam, že sa to v najbližšej dobe zmení.

Návštevnosť celého môjho portfólia v mesiaci január pekne stúpla. Stále som však nevrátil umiestnenie jednej mojej stránky v serpe googla. Posledný januárový deň som dokonca stratil jednu výhodnú pozíciu v serpe seznamu. Čo ma viac mrzí, ako google.

Ináč je veľmi zaujímavé, že predposledná a posledná pozícia na prvej stránke vo vyhľadávaní googla mi prineslia výrazne viac návštevníkov ako šiesta a siedma pozícia na prvej stránke.

Nasledujúce dni mám svoje “extrémne dni”. Už sa teším koľko toho veľa (ne)spravím. Ciele  som si aktualizoval a ak ma dačo napadne možno ešte niečo pridám počas víkendu. Hor sa do práce. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.