Srank – posledný prepočet

Posted by VladoPt on Jún 15, 2011 in Seo |

s-rankUrčite už každý z Vás zaznamenal posledné zmeny s-ranku na svojich webových stránkach. S-rank sa menil vo veľkom. Vo väčšine prípadoch s-ranky padli.

Momentálne mám v portfóliu už len dve päťdesiatky a menej, ale prečo? Po poslednom prepočte s-ranku sa začali objavovať na internete rôzne špekulácie a teórie, ktoré hovoria o tom, že Seznam pritvrdil. Odkaz umiestnený tak alebo tak alebo tam a tam má menšiu hodnotu ako odkaz umiestnený tak a tak a tam a tam.

Podľa mňa sa nič nezmenilo a potvrdzuje to aj Dušan Janovský zo Seznamu. S-ranky nám klesli len preto, lebo ranky nový crawler počíta úplne nanovo (znova nacrawlovaná databáza) a preto máme ranky priemerne nižšie o 10 až 20 bodov, ako predtým, čo nie je chyba, ale prirodzený stav.

Mal som takého tušáka, že to bude tým, že nový seznambot 3.0 ešte všetky weby nezvládol a nezaindexoval. Chce to čas, s-ranky by sa nám mali vrátiť, otázne je kedy.

Posledné aktuálne prepočty/aktualizácie/zmeny GTPR a S-Ranku môžete sledovať tu.

Zdroj: Konec spekulací s klesajícím S-rankem

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • lucas03 hovorí:

    Blbost, srank sa ti nevrati. Preto klesli, lebo srank sa pocita pravdepodobnostou. A kedze novy vyhladavac seznamu na crawloval viac webov, tak logicky musi byt priemerny srank mensi. Neviem preco by sa to malo vratit, proste webov pribuda tak rank musi klesat pomaly. Aspon tak myslim to seznamaci napisali na fulltext blogu.

  • VladoPt hovorí:

    Ale no, viac webov, to je vtip? Kde na to chodíš! Ja nemám zaindexované(po seznambot 3.0), čo som mal zaindexované a nie som jediný. Seznambot 3.0 musí nacrawlovať viac alebo aspoň tak, ako ten robot predtým, aby sa nám s-ranky vrátili a o tom píše seznamák, ktorý je aj na Wikipédii. Prečítaj a preštuduj si odkazy v článku. ;)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.