Smer Schwechat, potom Žarnovica.

Posted by VladoPt on Sep 2, 2011 in Cestovanie |

Článok som začal písať niekedy o druhej v noci zo štvrtka na piatok. Článok som písal v aute. Na poslednú chvíľu som sa rozhodol vycestovať. Cestujem so švagrom (šofér) a sestričkou, ktorá mi odchádza do Talianska, robiť modeling. Sestru odkopneme vo Viedni na letisku Shwechat a potom zas mňa vysadí švagor na Slovensku, v Žarnovici.

Idem navštíviť rodinku, v podstate Žarnovica a Zvolen je naša bašta, odtiaľ pochádza otec a tam sa ja, aj najlepšie cítim. Teším sa tam, nebol som tam „X“ rokov. Za čo sa aj hanbím a teraz kým ešte môžem, tak som rozhodol ísť. V stredu opäť prechádzam do opatrovateľského režimu, keď zas budem doma tri týždne veliť a niekde ísť, nebudem mať šancu.

Bol by som rád keby som sa tam stretol okrem rodiny aj so starými známymi, kamarátmi a tiež so vzdialenou rodinou. Napríklad s Petrom (portfólio), ktorý robí vo photoshope pekné fotografie a mal by rovnako ako ja, navštíviť „plochú dráhu“ v Žarnovici.

Verím, že sa tam budem opäť dobre cítiť, bude fajn a ráno v pondelok, dorazím domov v absolútnom poriadku a aspoň kus oddýchnutý. Posledné týždne boli naozaj náročné, potrebujem kus oddych.

Nikto z Vás nebudete niekde poblízku? Nenavštívite medzinárodné majstrovstvá Slovenska v Žarnovici v nedeľu?

Článok som publikoval na letisku Schwechat v Rakúska, k tomu si k nám sadol aj brat z Čiech, ktorý cestoval do Osla, aká náhoda, ešte sme mu museli vysvetliť kde a kam má ísť :)

PS: Na internete by som sa mal objaviť, na emaily sa budem snažiť odpovedať, ale to na 100% nezaručujem, neviem ako presne to tam bude s netom.

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

 • Cako hovorí:

  Jasne ze navstivim plochu drahu, hadam sa uvidime :)
  Budem mat photo press takze ma uvidis v oranzovej veste

 • VladoPt hovorí:

  Tak sme sa videli, ale bolo vidno na Tebe, že Ti to tam medzi ostatnými fotografmi až tak nesedí a nie je to tvoja robota, ty robíš “iné” fotografie a aj inak fotíš, ako oni ostatní ;)

 • eRo hovorí:

  To Petrove portfólio vyzerá zaujímavo.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.