Smer Nitra, nie Nórsko

Posted by VladoPt on Júl 20, 2011 in Cestovanie |

Dočasná pracovňa v NitreOd včera som Nitre. Využil som čas, ktorý mi ostáva do dňa “D” a vybral som sa na oplátku navštíviť najlepšieho online kamoša. On prišiel na moju narodeninovú oslavu a ja, kým ešte môžem. Prišiel som sem utužovať pracovné vzťahy na kamarátskej báze a trošku si možno aj oddýchnuť, i keď som tu len do zajtra.

Nie Nórsko? Áno presne dnes o 10:20 som mal odlietať z Katowíc do Osla. Nestalo sa tak, sedím v obývacej miestnosti u kamoša v Nitre a píšem tento článok, asi ešte nebol čas na lietanie. Nateraz si budem musieť vystačiť s lietaním po Slovensku a surfovaním na internete.

Tento výlet bol zorganizovaný na poslednú možnú chvíľu a tak nemám prístup k všetkým emailom, nestihol som nastaviť Thunderbird. Na všetky emaily budem môcť odpovedať až zajtra, keď sa vrátim domov. Vopred sa Vám všetkým ospravedlňujem.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.