Slovenské domény

Posted by VladoPt on Feb 8, 2011 in Domény |

slovenské doményWebtrh záložka s doménami sa mi po takmer troch mesiacoch opäť slušne zaplnila. Nastal čas, vyčistiť to a zaspomínať si. Opäť som nemal možnosť zaznamenať si viac ako 1% doménového obchodu. Nikto sa nikde nepochváli so svojim predajom slovenskej domény a tak to všetko znova ostalo na pleciach webtrhu a na mne. :-)

Čo som zozbieral z predaja slovenských domén na webtrhu?

V období od 13. novembra 2010 do 8. februára 2011, teda skoro po troch mesiacoch to bola slabota, z pohľadu predaja slovenských domén na webtrhu. Však posúďte sami v nasledujúcej tabuľke.

Stĺpce – počet, doména, cena v €, počet prihodení

1. autoskolabratislava.sk 206 92
2. gx.sk 150 1
3. televiznyprogram.sk 76 14
4. webgrafika.sk 66 4
5. damske-oblecenie.sk 50 1
6. gelovenehty.sk 40 1
7. apache.sk 30 7
8. damskaspodnabielizen.sk 30 7
9. designers.sk 25 1
10. gamingforum.sk 20 1
11. yourspace.sk 15 1
12. ibulvar.sk 5 1
13. notarstvo.sk ? ?

Šesť domén v tabuľke zmenilo aj v skutočnosti svojho majiteľa. Posledná doména notarstvo.sk stratila svoje miesto na webtrhu, ale je jedna z tých šiestich predaných domén, ktoré sa určite predali. Či to bolo v rámci webtrhu alebo nie, to už je v podstate jedno. Moderátorom na webtrhu sa topik s aukciou nepáčil a tak bol odstránený. Z akých dôvodov, to ťažko povedať.

Na webtrhu sa objavili aj aukcie webstránok s peknou doménou. Mne sa páčili aukcie dvoch projektov. Minisite onlinekalkulacka.sk a upload obrázkov imgupload.sk.

Všimol som tiež jeden pokus predať doménu marekhamsik.sk. Pán Michal si zjavne pomýlil trh a vidí predaj domény veľmi optimisticky. Pravdepodobne predáva svoju prvú doménu v živote.

Na koniec Vás znova prosím, ak by ste mali nejaký tip na zdroj informácii o predaji slovenských domén, prosím napíšte mi ho v komentári k tomuto článku. Ak ste aj Vy predali niečo “slovenské” pochváľte sa…

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

 • exot hovorí:

  Link na ibulvar.sk je rovnaky na yourspace.sk, ako som uz spominal na twitteri, chyba ti tam este filmyonline.sk za 230€ (mimo webtrhu)

 • vital hovorí:

  dobre ze si spomenul yourspace.sk. uplne som zabudol ze som to predaval na webtrhu.
  inak fajn blog

 • guri hovorí:

  K tomu marekhamsik.sk – predavajuci to skor urcil tym, kolko penazi potrebuje na svoju vysnenu cestu do USA – vid jeho osobna stranka :D

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.