Registrácia do katalógov

Posted by VladoPt on Júl 10, 2010 in Denník |

Dá sa povedať, že tento týždeň bol tiež taký voľnejší. Dôvodom sú chýbajúce financie a z toho plynie, že nemôžem investovať do nových projektov. Malo by sa to už zmeniť.

Písal som s podporou z mlinku, ktorá bola znova celkom aktívna. Má u mňa jedno veľké plus. Písali sme o mojej provízii z predaja odkazov. Dnes by to malo nabehnúť. Budú mať u mňa ďalšie plus a jednoznačne sa zaradia medzi najlepší systém na predaj odkazov na webových stránkach.

Hodnotím to na základe reálneho zisku. To čo mi prišlo na účet, na e-penaženku. Nie to čo mi ukazuje v užívateľskom paneli v aktuálnom stave môjho účtu. Pre tých čo mlink odsudzovali potom ako ho prevzal nový majiteľ tak potvrdzujem, že mlink naďalej funguje a žije. O týždeň to potvrdím v článku aj výplatou z mlinku.

Zdá sa, že tento týždeň sa mi podarí skompletovať aj moju pracovnú stránku. Už tomu chýbajú len preklady do češtiny. Stránka skrýva množstvo funkcií a veľmi obšírnu administráciu. Niektoré veci sú aplikované aj na hlavnej stránke pre bežných užívateľov. Iné sa rozhodnem zverejniť až neskôr. Uvidíme čo prinesie nová verzia mojej pracovnej stránky.

Okrem toho čo som zatiaľ spomenul som si bol v pondelok opekať a grilovať. Bola to akcia v rodinnom kruhu. Opiekol som asi 9 špekačkov. Iba tak sa po nich zaprášilo. Veľmi sa mi vydarili.

Vo štvrtok som zas mame asistoval v kuchyni pri tvorbe palaciniek a oblátkového koláča s orechovou plnkou. Mňam, dobre som nakuchtil. Chcem nabrať nejaké skúsenosti aj z kuchyni lebo ma to tam v poslednem čase celkom začalo baviť. Spraviť si niečo fajné na jedenie je asi rovnako skvelý pocit zadosťučinenia ako keď zaspávate s pocitom, že ste dnes stihli všetko to čo ste mali v pláne a aj niečo naviac.

Hlavný chod dnešného článku je registrácia do katalógov. Čoho? Hádam každému jasné, že stránok. Pred rokom a pol bol v tomto smere získavania spätných odkazov veľký boom.

Ceny sa pohybovali od 3kč do 5kč za katalóg. Prišlo leto a ceny začali klesať až klesli u sezónnych pracovníkov až na 1kč/katalóg. Teraz už je táto forma získavania spätných odkazov odsudzovaná a tabu. Z katalógov sú linkfarmy. Niektorý webmastri majú vlastnú stovku katalógov a teraz je katalógov hlavne tých českých ako húb po daždi.

Odkaz z katalógu už nemá takú hodnotu alebo už ju nemá vôbec. Toto všetko, ale hlavne platí u strýčka googla. Český seznam už vôbec nie je taký obratný a nestíha kráčať s googlom. Odkaz Vašej stránky v katalógu berie seznam hodnotnejšie než google. Tento rok sa mi to už dva krát potvrdilo. Veď návštevnosť z 10uip na 100uip/deň a len po registrácii do katalógov na minisite je slušné. To všetko vďaka seznamu a registrácii do katalógov.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.