Redesign a gastro

Posted by VladoPt on Jún 5, 2010 in Denník |

Je sobota dopoludnia a znova píšem. Dnes ráno sa na mňa aj slniečko usmieva, tak aj nálada je veseljšia než pred týždňom. Nálada, ale je lepšia aj preto lebo konečne som mohol v kľude pracovať a venovať sa doslova len práci. Iné aktivity ani neboli, ktoré by mi ukrajovali z času viac ako je prípustné. Čo bolo super.

Ešte v sobotu som sa dal na nasadzovanie google adsense reklám na niektoré moje stránky. Do dnes som ich už nasadil na osem stránok, kde bolo doteraz denné zobrazovanie podľa adsense zatiaľ okolo tých 500stránok/deň. Zatiaľ sa to pohybuje 1€/deň a chcem to tak stabilizovať a samozrejme zvyšovať zisk.

V nedeľu som začal pracovať na ďalšej gastro stránke. Po úspechu stránky o palacinkách som sa rozhodol spraviť úspešnú stránku o šalátoch. Doménu som mal dlhšie vyhliadnutú, tak som ju len registroval. Akúrat bola aj akcia na subregu na doménu s tou koncovkou z 464kč na 195kč. Takže som to vystihol. Nedeľa a pondelok patril teda práci na stránke o šalátoch.

V utorok ráno som mal výpadok netu, pani z t-comu z technickej podpory mi ráno o siedmej povedala, že je to celoslovenský problém. Tak som čakal na net od 04:30 do 08:00, vtedy naskočil. Doobedu som toho veľa nespravil a tak bol aj celý deň v čudu. V stredu sme mali doma návštevu, tak to som tiež riešil iba nejaké drobnosti na nete.

Prišiel štvrtok a ja som sa rozhodol, že začnem pracovať na redesigne svojej pracovnej stránky. Bude to len môj tretí vlastný design, ktorý som spravil len ja a nakódoval len ja. Mal by som začať pracovať stále na ďalších a ďalších, chcem sa v tomto smere vylepšiť. Tejto práci sa venujem do dnešného dňa a budem v nej pokračovať aj ďalšie dni.

Do môjho portfólia pribudli tento týždeň len dve stránky a to už spomínaná stránka o šalátoch a stránka o facebooku. Stránka o facebooku má celkom pekný pagerank nato, že je na freehostingu ic.cz a tiež peknú návštevnosť. Obidva fakty sa budem snažiť využiť. Malo by to mať úspech.

Čo ma nepotešilo tento týždeň budem rozoberať v ďalšom článku, teraz si idem dať bravčový rezeň a potom pokračovať v designe a v kódovaní na mojej pracovnej stránke…

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.