Redakčné systémy

Posted by VladoPt on Júl 17, 2010 in Denník |

Nikdy som nevedel prísť na chuť týmto systémom. Tento týždeň som sa venoval jednému z nich a to drupalu.

Už mám za sebou redakčné systémy joomla, php fusion, wordpress na ktorom beží aj môj blog a teraz sa venujem drupalu. Drupalu sa budem venovať ešte asi týždeň. Skúmam hlavne otázky štylovania v css a design ako taký.

Dá sa v tom vyhrať celkom pekne len to stojí viac času, námahy a nervov ako, keby ste si to mali robiť Vy sami. Určite zastávam názor, že vyrobiť design pre jednoduchý statický web je ľahšie ako pre jednoduchý web poháňaný nejakým redakčným systémom. Je to predsa iný pocit spraviť si webstránku úplne sám od začiatku ako sa vŕtať v nejakom redakčnom systéme.

Zatiaľ mám len jednu webstránku, ktorá práve beží na nejakom redakčnom systéme a to tento blog. Veľmi neplánujem rozširovať svoje portfólio stránok na ktorých by bežal nejaký redakčný systém. Wysiwyg editory nie sú nič pre mňa a nenaučím sa to, čo potrebujem. I keď praktikovať SEO na wordpresse je veľmi účinné.

Od štvrtku je zo mňa živnostník a momentálne si hľadám účtovníčku. Chcem to vyriešiť čo najskôr. Aby som si už konečne ujasnil pár vecí okolo daní a mohol sa naplno venovať svojej kariére.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.