Prvé ovocie

Posted by VladoPt on Máj 15, 2010 in Denník |

jablko Tento týždeň bol ešte horší než ten predchádzajúci. Minulý týždeň som aspoň čo to spravil, ale tento som nespravil nič nové. Iba čo som vybavil jeden eshop a registroval ho do katalógov.

Predtým som sa rozhodol, že nebudem nikomu registrovať stránky do katalógov, ale tu išlo o peknú sumu za prácu. Neodmietol som a dnes vybavil. Možno tam pôjde aj o ďalšie práce, ale ja už skôr chcem robiť na svojich projektoch ako niečo pre niekoho iného.

Chronologicky si zhrniem môj ďalší týždeň a kedže týždeň sa začína pondelkom tak to zhrniem v ďaľších vetách pekne po poriadku.

V pondelok som si dokončil svoj projekt o mojom meste na ktorom som začal pracovať od minulého víkendu. V utorok som si robil celkovú kontrolu odkazov v katalógoch všetkých mojich registrovaných stránkach. Robím to hlavne kvôli tomu, aby som vedel ako rýchlo katalógy pridávajú odkazy. Podľa toho si triedim katalógy a určujem ich kvalitu i keď je viac tých podmienok podľa ktorých si triedim katalógy do kategórií.

V stredu som znova zasadol do lavice a začala sa mi príprava pre trh práce tzv. ABC podnikateľa a to pokračovalo až do piatku každý deň a čas v “škole” bol 8hodín denne aj s cestou. K pc som sa dostal na dlhšiu dobu až po tretej poobede. Z čoho vyplýva, že kým som si vybavil základné záležitosti tak nevyšiel čas na nič nové. Okrem toho sú aj MS v hokeji tak aj to treba sledovať :-)

Čo ma potešilo tento týždeň a prečo taký nadpis článku? Je to tým, že ako som spomínal v pondelok som dokončil projekt o mojom meste a už vo štvrtok som ťažil z pozícii v serpe googla. Bolo to 10uip/deň a v piatok sedem. Stránku som zatiaľ ani neregistroval do katalógov a ani nerobil nejaký významný linkbuilding. Iba čo som pridal jednotlivé odkazy na subdomény do pätičky tu na mojom blogu.

Radosť mi spravila aj stránka palacinky.info pre ktorú som kúpil doménu ešte začiatkom decembra. Začal som, ale na webe pracovať až v koncom marca a po dvoch týždňoch sa návštevnosť začalo pohybovať medzi 30 až 50uip/deň. Tento týždeň po vyše mesiaci nastal progres a tiež od štvrtku, ale v serpe na sezname stránka postúpila na piatu pozíciu na kľúčové slovo “palacinky”. Super.

Čo ma nepotešilo tento týždeň je, že ani tento mesiac nebude zo mňa SZČO. Komisia pre schválenie dotácie od úradu práce bude schvaľovať podnikateľské zámery najbližšie až začiatkom júna. Ciele sa mi týmto presúvajú na jún a kedže nemôžem mať živnosť predtým ako to absolvujem tak musím čakať.

Získal som tým aspoň nejaký čas a dúfam sa mi podarí niečo pekné uloviť a vytvoriť dovtedy a rozšíriť tak svoje portfólio. Dnes ešte chcem poriešiť presun svojich domén na iných hostingoch s inými registrátormi ako subreg a ak sa podarí všetko presunúť pod jednu strechu. Možno aj registrujem nejakú novú doménu a začnem pracovať na nej. Nové informácie teda až nabudúce.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.