Prvé dva web projekty roku 2013

Posted by VladoPt on Feb 17, 2013 in Moje projekty |

Rozhodol som sa, že dnes už dokončím to, čo som začal a napíšem, čo za drobnosti sme zatiaľ vytvorili v roku 2013.

Prvý projekt, ktorý síce nemôžem považovať za svoj, ale svoj podiel tam mám, doménu som zaregistroval ja, hosting som zabezpečil ja, pár rád som rozdal, ale viac som sa nechcel starať a tak vzniklo portfólio, ktoré si sám nadizajnoval a aj nakódoval – petercakovsky.com.

Na prvýkrát myslím, že dobré. Čo myslíte?

Druhý projekt, kde možno raz pridám aj moje referencie a skills, som mal v hlave už asi rok, keď som to prvýkrát uvidel na obrázku. Peter nadizajnoval a nemal využitie. Tento rok sme to oprášili a upravovali nejaké detaily. Jaro zas nakódoval tak, že by to malo dobre zobraziť aj na Vašich smartfónoch a ja zmanažoval a dokončil.

Čákovský je online. Keď nás bude niekto hľadať, tak by sme mali byť už čoskoro prvý v google. :)

Spoločné portfólio, časom možno spravíme rodokmeň a napíšeme históriu rodiny.

Určite nechcem do budúcnosti, aby to zostalo a bolo portfólio len nás dvoch.

Budem vďačný za každú kritiku, ktorú mi vyslovíte v komentároch. ;)

Ďakujem!

pošli na vybrali.sme.sk

5 Comments

 • Peter hovorí:

  Super :) Konečne aj cakovsky.sk online. Akurát som to ale pozeral na mojom Galaxy Note II a tam je text rozhádzaný. Na monitore je však všetko ako má

 • VladoPt hovorí:

  No, tak to budem musieť pozrieť, aké má ten Galaxy Note II rozlíšenie. ;)

 • David Lorincz hovorí:

  Sorry, ale tenhle styl se mi nelíbí. Nedokážu si představit efektivní využití.
  První: Font velmi špatně zvolený a text nezapadá. Jednou jako image, jednou normál, jednou capsem , různé velikosti, barvy, neucelené navigační prvky.. A webdesignér, který mi v prvním kroku svého webu upozorní, že se web nekorektně zobrazuje v nejrozšířenějším prohlížeči…? 3D efekt skvělý, ale spíš na zeď než na web. Mám problém s barvami a třeba i čitelnosti footeru. Našlo by se toho víc, ale nelíbí se mi samotný koncept, takže marné hodnotit.
  Druhý (sk): rozházené navigační prvky, špatný font, rozhozené na Nexus7.U webdesignera bych v 21. století očekával čistý responzivní design
  Modely super, ale patří do portfolia….

 • VladoPt hovorí:

  David, každému sa niečo iné líbí-nelíbí.
  První: Petrovi sa líbí to, čo vytvoril, jeho koncept, chce sa líšiť a baví ho to robiť vo svojom špecifickom štýle. Je to jeho prvé dielo, takže on si to ešte časom doladí (text, písmo, farby, menu) a z Tvojej kritiky si učite niečo zoberie k srdcu. ;)
  IE je síce najrozšírenejší, ale nie najpoužívanejší a ľudia čo majú rozum sa mu budú vyhýbať, takže to upozornenie je na mieste, ja by som zakázal robiť weby pre ten prehliadač, nech už je akokoľvek rozšírený a používaný, nech si to pre to robia tí, ktorých to baví. :)
  Druhý (sk): Peter sa ešte ani len nemôže nazvať webdizajner a nie to ešte, aby robil čisté responzívne dizajny, kde už, tak za rok, možno, ak sa tomu bude venovať.
  Neviem čo máš za Nexus 7, ale ja mám doma to isté a mne sa všetko zobrazuje dobre, celkom dosť dlho trvalo kým sme našli to správne rozlíšenie pre ten tablet.
  Špatný font? Aký by sa Tebe páčil? Ani mne ten fond tiež nesedí, ale je lepší, než bol na začiatku a aj Peter musí nájsť ten cit na to a to chce čas, pretože doteraz robí/robil fotomontáže, kde moc písmo pre web nemusel riešiť.
  No, som zvedavý na odpoveď ohľadne Nexusu 7, čakám a verím, že sa dočkám Tvojho ďalšieho komentára…mne to sedí všetko na výšku, aj na šírku.
  Ďakujem za kritiku a komentár, tak som si to predstavoval. ;)

 • PATWIST hovorí:

  Zdravím, stránku petercakovsky.sk som našiel tu na blogu v komentároch a hneď som o tom aj tvítol https://twitter.com/PATWIST/status/302545217301655552 a cakovsky.sk je ešte lepšia, skvelá práca ;-)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.