Prvá tohtoročná skúška zdatnosti

Posted by VladoPt on Jan 30, 2013 in Šport |

Rozhodol som sa, že každý mesiac budem posúvať svoje hranice. Nebudem prekonávať svoje príjmy, to nie je to, čo chcem, ale stane sa zo mňa “pacient”, ktorý chce byť “ultra” a minimálne aspoň toľko času tráviť na vzduchu ako, keď som bol decko.

Mám šťastie, že nebývam v žiadnom uponáhľanom a väčšom meste a čas tu plynie pomaly, ale to asi bude aj tým, že sa ľudia nemajú ponáhľať kam, bo tu niet práce, kde by robili a peňazí, ktoré by trovili v obchodoch.

Ja mám peňazí koľko potrebujem, práci venujem času koľko chcem, ale zatiaľ nebehám toľko, koľko chcem a tak, ako chcem, čo mi vadí a chcem to zmeniť.

Svojou zmenou prechádzam už niekoľko týždňov, veľa cvičím, veľa behám, málo jem. :)

A dnes som absolvoval svoju prvú skúšku.

Zabehol som 25km bez vody, bez žiadnej podpory (vo forme gélov a špeciálneho jedla), sám a bez prestávky mimo mesta a píšu zo mňa endorfíny.

Keď môžeme 8 hodín spať, 12 hodín robiť, prečo by sme mali zvyšných 8 hodín presedieť na gauči pred TV alebo za počítačom?

Čo máme z toho? Obezitu, cukrovku?

Ja tak skončiť nechcem…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.