Príliš neproduktívny

Posted by VladoPt on Máj 14, 2012 in Denník |

OrtopédPodobalo sa to týždňom, keď som bol offline. Nie príliš produktívny, hlavne emailovačky, žiadny magorský workoholizmus, keď nepoznám blížneho svojho a iba jeden beh, ktorý ma utvrdil v tom, že viac ako štyri kilometre momentálne nezvládnem.

A tak som sa vybral vo štvrtok do veľkomesta Lučenec, kde som si cez email vybavil návštevu u ortopéda. Strávil som tam asi tri hodiny, aj keď som si zaplatil 8,30€ za prednostné vyšetrenie. Okrem toho 6€ za röntgen, lebo so VšZP nemali zmluvu a 5€ za nejaký spray, ktorý mi predpísal ortopéd, aby som si nastriekal, keď to bude viac bolieť.

Podčiarknuté, spočítané, strovil som 20€ za nič.

Tak ako behám, tak aj robím.

Tento týždeň by som chcel začať aspoň cvičiť, bo viac naberám ako chudnem a spustiť naplno ten môj malý pokus korzety.sk.

No ale aspoň som si pozrel niekoľko výborných ruských filmov, pár dokumentov a žil hokejom, keď už na nič iné som nemal náladu.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.