Predávam spätný odkaz na blogu

Posted by VladoPt on Aug 26, 2011 in Monetizácia |

webtrh.czChcel som to už spraviť dávnejšie, ale kvôli “neviem čomu” som sa odhodlal až včera. Čo si tak pamätám, tak na webtrhu som ešte nič takto verejne nepredal, ale nebolo to tým, že sa mi tam v tomto smere nedarilo, ale tým, že som tam nič ešte “verejne” nepredával.

Z nadpisu je jasné, že predávam spätný odkaz na svojom blogu, ktorý umiestnim niekde vpravo, v sidebare a či to bude sitewide alebo len na hlavnej, to už je len na Vás.

Štatistiky návštevnosti blogu som tu už raz zverejňoval, kto hľadá, nájde, ale aktuálne to je tých 1800 neunikátnych návštev/mesiac za posledné tri letné mesiace a cez 4k zobrazení na mesiac.

Odkaz odporúčam kúpiť, určite to bude pre Váš web dobrý SEO drink. Sám to mám odskúšané, na svojich mini weboch a blog mi veľmi pomohol, s postupom v SERP strýčka googla. Tak ak máte nejaké kľúčové slovo alebo long tail frázy, ktoré chcete posunúť troška vyššie, tak odkaz na svojom blogu iba odporúčam.

Ak Vám nejde o to SEO a nezáleží Vám na link džúsiku, tak kľudne môžete propagovať svoje weby a služby tu, u mňa. Len prosím, nech je to aspoň kus tématické k môjmu blogu. Môžu byť fóra, nie warez, ani tip, môžu byť eshopy, Vaše webo-služby ako SEO, copywriting, internetový marketing, tvorba webových stránok, webdesign a podobne. Kľudne sem umiestnim aj odkaz na Váš osobný blog, ak si za to zaplatíte.

Spätný odkaz predávam v aukcii na webtrhu. Dúfam som aukciu vystavil správne jeníkovsky a cena ešte niekam postúpi.

Ak chcete niečo prihodiť, tak prosím TU. Aukcia končí 1.9.2011 o 18:22!

Na záver moje rankofilstvo.

Vývoj PageRank a S-Rank

pr-sr

Vývoj Yahoo BackLinks a Externé odkazy

yahoo-externe

PS: Ak by ste chceli aj Vy také grafy, tak svoj web treba vložiť sem, cez tento formulár.

pošli na vybrali.sme.sk

5 Comments

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.