Prečo nerád robím stránky miestnym?

Posted by VladoPt on Feb 15, 2013 in Moje projekty |

serious not okay memeDefinujme si v prvom rade „miestnych“. Miestny znamená človek, živnostník alebo právnická osoba (s.r.o.) sídliaca v okruhu dvadsiatich kilometrov od môjho miesta podnikania.

Nikdy som nechcel, neponúkal a asi ani nebudem ponúkať svoje služby miestnym. Neoplatí sa mi to, nestojí mi to za ten čas a ešte teraz, keď sa moja hodinovka pohybuje niekde na sume 20€ posledné mesiace, tak to už vôbec nepotrebujem.

A však znovu som sa nechal prehovoriť, počúvol hlas anjela, ale nielen ten, ale aj matkin a začal pracovať a manažovať projekt „für Sie“.

Stránku som nakoniec nevytvoril a nedotiahol do konca. Živnostníčka pochádzajúca z rovnakého mesta ako ja, využila služieb iného svojho známeho, ktorý jej vytvoril hnus na fursie.wbl.sk a dokonca nemal hanbu vypýtať za to 100€.

Stránku si na wbl.sk môže vytvoriť hocikto, bez znalostí a dokonca za to nikomu nič nemusí platiť.

Ja som proste drahý a 200-300€ je mesačný plat väčšiny ľudí v mojom okolí, takže určite tu len tak nedá hockto toľko peňazí za originálny dizajn, web a doménu.

To radšej nikdy robiť nebudem, pokiaľ budem žiť tam, kde žijem, stálo by ma to veľmi veľa síl a energie a výsledok by bol aj tak …!

Platí to možno len pre mestá nad 100k obyvateľov, napríklad v takej Ostrave. :)

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

  • PATWIST hovorí:

    No to je známosť, čo ju ošklbala o peniaze za nič, teda minimálnu prácu.. zrejme spravil len ten jednoduchý header. No človek, ktorý sa nevyzná nevie čo je pre neho vhodné a nevie ceny, vyberie z toho najlacnejšieho.

  • Peter hovorí:

    To máš to isté ako ja s fotkami… Keď niekto chce montáž…

  • podo hovorí:

    No pekne. A este sa po okoli roznieslo aky si drahy. TO poznam, pokosíš si travnik nedobre, nepokosíš, ešte horšie.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.