Pozývam Vás na moju prednášku

Posted by VladoPt on Jan 22, 2013 in Ostatné |

happy smile memeNie, nebudem mať prednášku a ste tu len preto, že som chcel, aby ste prišli, pretože ja, prednášam výlučne ťukaním do klávesnice a tvorím texty, ktoré mi nezožerú toľko času, ba dokonca zarobia viac, ako Vaše kecy k veci niekde v aule.

Rád píšem, rodičia ma nenaučili rozprávať. :)

Dnes som rozmýšľal počas 12-kilometrového behu o nových článkoch a počas behu ma napadlo spýtať sa sám seba, čo robím a ako vraciam to, čo ma naučili a dali mi ľudia tvoriaci webové stránky a podnikajúci a zarábajúci na internete.

Od začiatku som vedel, že nebude stačiť písať blog, aj keby som písal články každý deň, ako teraz.

Ja svojim spôsobom prednášam, učím, vychovávam, robím mentora a hlavne nekecám, popri tom robím a píšem.

Dobre si pamätám, keď môj kamarát nevedel ani ceknúť v html a teraz píše kódy v php jedna radosť a robí web jedného slovenského futbalového reprezentanta a miláčika násťročných dievčin.

Dnes som vyučoval zas a napríklad úsmevné bolo to, keď som známemu poslal údaje k FTP a on chcel skúsiť wordpress a nemal k tomu DB, tak som mu ju vytvoril a on, že sa mu teraz nedá prihlásiť, na to FTP s údajmi do DB. :)

Ale, už ani ja nemám toľko času na výchovu a väčšinu času venujem práci, ale sem-tam si nájdem čas a poučujem, usmerňujem, pretože poučujem zväčša ľudí, ktorí chcú niečo dosiahnuť a verím v to, že dosiahnu a takisto verím, že to tiež svojim spôsobom vrátia spoločnosti.

Aj keď by to bolo iba tým, že si založia a začnú písať blog.

A ja im poskytnem zdarma webhosting, pretože pýtať za to peniaze sa mi rovnako hnusí, ako pýtať peniaze za prednášku a to už takto hosťovaných webov začína byť pomaly viac, ako mojich. :)

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.