Posledný “voľný” týždeň! (konečne)

Posted by VladoPt on Júl 25, 2010 in Denník |

Dnes sa končí obdobie môjho kvázi voľna. Kvázi preto lebo iba teraz, od budúceho týždňa, začne rapídne narastať moje portfólio. Teraz začnem konečne naplno a s chuťou prejavovať svoj talent.

Tento týždeň som ukončil výber grafika. Budem ho využívať pri tvorbe designu pre webstránky. Prišlo mi hádam aj 30 ponúk. Bolo to náročné vybrať si z toľkých ponúk, ale aspoň mám prehľad a viem kto za koľko robí na webtrhu. Vyberal som si dva týždne. Cez prvé kolo môjho výberu prešlo sedem grafikov. Tento týždeň v pondelok som sa rozhodol definitívne pre jedného z nich. Grafika teda už mám a už len začať využívať jeho služby. Robotu zatiaľ pre neho nemám, zatiaľ mám len niečo rozpracované.

Pondelok, ale nemilo ovplyvnil celý môj týždeň. Pokazilo sa mi auto a jednoducho nejde. Bol som vybavovať v LC všelijaké papierovačky (zdravotná, účtovníčka, daňový, stravovacie lístky) a auto jednoducho povedalo dosť a zdochlo. Dal som ho hneď v ten deň do servisu a na druhý deň bolo opravené?! V utorok som sa tešil, že len 40euro za servis. Bol som rád, že som došiel z LC domov. Vo štvrtok som sa ho snažil nakopnúť, ale bohužiaľ. Som bez auta. V tomto počasí používať autobusy, je nechutné. Nechcem si to ani predstaviť. Dúfam auto dám dokopy v priebehu ďaľšieho týždňa lebo ma j…e!

Cez týždeň som vlastne už len riešil svoju administratívu a budúce projekty, ktoré chcem úspešne rozbehnúť do budúcna. Môj cieľ je jasný, čo najefektívnejšia monetizácia webstránok. Aby to nebolo len o jednej forme monetizácie na webstránke. Možností monetizácie je dosť, už len správne vybrať.

Čaká ma perné obdobie, ale nato som sa poctivo pripravoval polroka. Všetok čas som venoval vlastne len sebe. Teraz chcem niečo dosiahnuť a nie je to krátkodobá túžba. Obetoval som veľa. Vzdal som sa všetkého čo ma brzdilo. Čas ukáže či som urobil dobre.

Perlička na záver. Narodeniny a meniny oslavujem v priebehu jedného týždňa. Kedže už predtým som sa intenzívnejšie začal zaoberať ako sa to robí v kuchyni. Tak už mám za sebou ako si spraviť puding a jeden koláč. Oboje  moje čisto samostatné práce. Dnes sa bude jesť môj prvý koláč a s reakciami naň sa podelím najskôr o týždeň. Možno pridám aj foto :-)

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.