Posledný pracovný aprílový týždeň

Posted by VladoPt on Apr 28, 2012 in Denník |

rieka ipeľTýždeň sa nijak lepšie nemohol ani začať a to znova cestovaním a znova do Bratislavy. Išiel som tam tentokrát so susedom, na aute a tak som si cestu mohol aspoň kus vychutnať, viac ako v autobuse, i keď tri hodiny sedieť v aute, tiež nie je sláva, aj keď je to auto akokoľvek pohodlné.

Boli sme po @ivusssik, moju sestru, ktorá prišla z Turecka, takže v pondelok bol u nás sviatok, nepracovalo sa.

Ostatné dni v týždni a ten čas, ktorý mi popri chodení po obchodoch a nákupoch do domácnosti a tiež príprave jedla, obeda a hraním sa so sestriným novým iphone 4s ostal na prácu, tak ten čas som venoval hlavne emailovaniu a dokončeniu malého projektu a cieľu s názvom korzety.

V utorok som tam ešte nemal kompletne vytvorenú ani jednu podstránku s tovarom a už sa mi cez email ozvala prvá potencionálna zákazníčku a návrh od Poliakov na spoluprácu. Poteší a nakopne.

Neteší ma však google a tá jeho panda a jej stále nové updaty. Ja som bol s pandou vždy za dobre, ale po roku sa niečo zmenilo a otočilo a už aj mne začala panda žrať bambusy v mojich bambusových húštinách, teda likvidovať weby. Nuž, ale nečudujem sa jej, black hat dôvodov by sa našlo. :)

Aktualizoval som si aj ciele. Niečo tam chcem zmeniť. Každý cieľ ktorý nesplním, budem klasicky presúvať na ďalší mesiac, ale kým nesplním ciele z predchádzajúceho mesiaca, nepridám si nové ciele na ďalší mesiac.

Dnešný hlavný cieľ splnený, je čas plánovať máj a ďalší týždeň. ;)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.