Posledné dva dni

Posted by VladoPt on Aug 27, 2011 in Denník |

homer trenkyPosledné dva dni som len odpisoval na emaily, na správy po fórach, vystavoval faktúry a plánoval čo ďalej. Cez prázdniny som premaródil spolu 19dní, čo sú takmer tri týždne. Dovolenku som si teda užil, nebol som nikde a okrem toho som bol v auguste tri týždne “pán domácnosti”. Musel som sa postarať a myslieť okrem seba aj na ďalšie dve dospelé deti. Moje ciele som si prestal plniť tak, ako by som chcel a moje podnikanie na internete nabralo iný rozmer. August bol pekelný, vlastne celé leto. Sám by som to už určite nedal, budem potrebovať ďalších nových aktívnych spolupracovníkov/partnerov a hlavne kamošov. Najprv si to však musím veľmi rýchlo všetko premyslieť a hlavne spraviť väčší poriadok.

Aspoň viem, že v auguste a ani v septembri nepôjdem na operáciu k chirurgičke, majú tam akúsi dlhú dovolenku a 10-ročný web, zistil som vo štvrtok. Piatok bol celkom zaujímavý. Hneď z ráno som sa strihal a holil, teraz asi najvhodnejší čas na takéto operácie, poobede si to neviem predstaviť. Následne som sa vybral na kontrolu k zubárovi a po tej kontrole diera rozbolela, i keď nie tak strašne, dalo sa to vydržať, hlava mi rozhodne nešla vybuchnúť. Dôvod prečo som si hlavu šľachtil bolo predĺženie platnosti občianskeho preukazu. Dostanem nový a dúfam tam už budem “vyzerať”. :)

Občas som tu spomenul, že mám veľa emailovania a včera som si povedal, že Vám to dnes spočítam, koľko som toho odoslal za posledné dva dni do tejto chvíle. Odoslal som zatiaľ 30 emailov a správ a ešte asi tak 10-15 emailov a správ musím vybaviť.

Ako ste na tom Vy? Máte veľa emailovania?

Trošku netradičná rekapitulácia a k tomu ešte v sobotu, čo sa stalo naposledy pred šiestimi týždňami. Začal som opäť behať a aj bodybuildingovať, tak dúfam neskončím ako Homer. :)

Praje sa pekný víkend.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.