Pokračujem v nasadení

Posted by VladoPt on Jan 29, 2011 in Denník |

euro minceLen 18 hodín spánku zo 72 hodín od piatku večera do pondelka večera mi stačilo na dokončenie českej verzie projektu no.1. Najdôležitejší cieľ januára som stihol splniť v predstihu.

Utorok som sa potom opäť venoval písaniu a hodnoteniu. V stredu som bol na preventívnej prehliadke u zubára. Vybral som sa tam o ôsmej ráno a keď som vošiel do ambulancie, hneď ma prešla chuť tam ostať. V ambulancii sa tlačilo spolu so mnou až desať ľudí. Väčšinou tam postávali odo mňa o 20-30 rokov starší ľudia, naštastie len s niekoľkými zubami. Ešte sa s tým aj chválili. Ich preventívna prehliadka teda netrvala dlho a moja tiež nie a to mám všetky zuby. Od deviatej som už sedel doma a pracoval na aktualizácii jednej stránky a na iných drobnostiach.

Vo štvrtok som bol opäť vo veľkomeste. Bol som si kúpiť stravné lístky. Cestu do veľkomesta som spojil so športom a tak som si pribalil maminku so sebou a išli sme sa znova vyšantiť na zimný štadión. Potom to už bolo hlavne o čakaní na koniec dňa a o nevyhnutných drobnostiach. Deň predtým som sa dostal do postele o polnoci, nasledujúci deň dve hodinky korčuľovania a tak to potom so mnou išlo dole vodou. Bol som ako zombie z tých náročných predchádzajúcich dní.

Včera som začal s veľkou aktualizáciou stránok a kontrolami a dnes v tom budem pokračovať. Ciele na január bude náročné splniť a hlavne teraz, keď už mám na to len tri dni.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Meranie hovorí:

    Co sa tyka toho stavu “ako zombie”, tak mne pomaha si poobede pospat chvilku.
    Tie peniaze na obrazku si naukladal ty? :D Inak odporucam nainstalovat lightbox na otvaranie obrazkov.

  • VladoPt hovorí:

    Ja rozhodne nespím poobede. Som ešte mladý na to, aby som vydrichmoval poobede. To by som potom nevedel zaspať večer. Tie 1-eurovky som som ukladal ja. Je tam presne 271€. Investované do podnikania. Lighbox nechcem,mám NextGEN :-) .

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.