Podnikateľský zámer

Posted by VladoPt on Jún 19, 2010 in Denník |

Dnes som vstal o pol piatej, oči dostávajú zabrať, ale mám určité dva dni. Vtedy vstávam vždy čo najskôr. Okrem toho, že chcem toho veľa spraviť. Čo mi v poslednej dobe nejak nevychádza. Chcem toho aj veľa skonzumovať. To je hlavný dôvod môjho skorého vstávania.

Počas týždňa som absolvoval “veľkú komisiu”. Presnejšie v utorok. Už v pondelok bolo na mne cítiť nervozitu. Prejavila sa tým, že na nič som sa nevedel poriadne sústrediť. Chcel som to už mať čo najskôr za sebou lebo mi to veľmi zväzovalo ruky a len ťažko sa mi napredovalo v tom čo mi bolo treba napredovať.

Všetko sa rozbehlo v utorok ráno o ôsmej hodine. Úvodné keci, predstavenie komisie, usmerňovanie, pokyny čo a ako a atď. Prvé čo nás čakalo bol test. Na test som len vypľaštil oči, ale odovzdal tak ako mal. Bolo nás tam 20 budúcich podnikateľov. Jeden z nás neprešiel testom. Zjavne nebol pripravený, ja áno.

Po absolvovaní a zvládnutí testu nás čakala komisia. Obhajoba podnikateľského zámeru. Jeden z členov komisie nemal zrovna svoj deň. Bola to ženská a už s jej príchodom do miestnosti nám dala najavo, že to nebude ľahké. A ani nebolo. Test som odovzdal asi ako štvrtý alebo piaty a podľa toho sa aj pristupovalo pred komisiu.

Bol som tam najdlhšie z tých prvých štyroch-piatich čo tam boli predomnou. Dôvod bol jasný a vedel som o tom už dopredu, že to asi tak bude vypadať. Jednoducho nerozumeli tomu chcem robiť. Ťažko sa to aj vysvetľuje. Predsa len v komisii nesedeli mladí ľudia.

Domov som odtiaľ nešiel veľmi nadšený. Poobede, ale zazvonil telefón a po telefonáte už bolo veselšie. Peniaze budú, prešiel som komisiou. Všetko klaplo.

Počas týždňa som sa venoval svojim starým “veciam”, nové stránky nepribudli do portfólia. S výplatou z mlinku som sa rozhodol ešte počkať. Peniaze som šetril. Musím si pár záležitostí doriešiť a až potom sa pustím do nových.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.