Pekný štart a aj koniec

Posted by VladoPt on Sep 18, 2010 in Denník |

okoAko si to tak preberám v hlave tak som aj tentokrát toho zvládol počas týždňa celkom dosť. Vôbec som nečakal, že sa dostanem k niektorým záležitostiam. Nebolo to ani o zlom začiatku týždňa a dobrom konci, ale o peknom štarte a aj konci.

V nedeľu som začal s prerábaním ďaľších dvoch stránok z wordpressu do free šablón. Súčasne sa začalo pracovať aj na novom katalógu stránok. Prerobením do free šablony, som získal späť sto-megabitov priestoru na hostingu. Vymenil som tak sto mega za pár kilo. Podľa mňa som určite urobil dobre, lebo aj google si tie stránky začal všímať viac. Predtým sa v nich skôr zamotal :-) Práce som na tom viac-menej ukončil utorkom. Drobnosti som, ale riešil na katalógu stránok ešte aj včera. Prvé dva dni v týždni som dokonca napísal aj dva články. Priniesli rekordy v návštevnosti na blogu. Úspech heh.

Utorkom som znova začal pracovať na projekte no.1. Stihlo sa toho naozaj dosť porobiť a premyslieť, že čo a ako ďalej. Hlavný časový podiel  od utorka až do dnes patril projektu. Štvrtok som, ale musel venovať jednej pravidelnej aktualizácii webstránky.

Monetizácia stránok stále napreduje. Momentálne riešim dvoch svojich dlhodobých inzerentov a jedného nového. Zisky navyšujem a priebežne kontrolujem, kde mi na nich treba zapracovať, aby neklesali. Stúpa to pomaličky, ale isto a to je myslím si, že hlavné.

Štvrtok moje auta bolo na pravidelnej technickej a emisnej kontrole. Prešlo úplne v pohode. Žiadny vážny problém na ňom neobjavili. Super motor, brzdy ok. Môže tak brázdiť ďaľšie dva roky po našich cestách. Dva roky preto, lebo je s katalyzátorom.

Od minulej soboty som si akosi predĺžil aj svoj čas fungovania. Najskôr som sa dostal do postele o pol jedenástej a najneskôr to bolo o pol dvanástej. Väčšinou to bolo, ale okolo jedenástej.  Predtým som chodieval spávať už niekoľko mesiacov do pol desiatej. Dúfam sa to čoskoro zmení, lebo čas vstávania som nezmenil. Trpia tým aj oči, ale tiež aj viečka, ktoré si tak rád šúcham. A to som ešte v pondelok a utorok fungoval od 03:50 rána. Dal som si zabrať teda. Som zvedavý na nasledujúce dni.

Zistil som, že večer ma stále niečo napadne o čom si myslím, že by som mal ráno napísať. Píšem tretí článok tento týždeň. Určite by som ich vedel napísať aj šesť. Len si treba nájsť čas. Možno, keď dokončím svoj projekt no.1 tak si nájdem nato viac času. Piaty článok teda napísaný a už mi chýba napísať len jeden, aby som si splnil jeden z cieľov na  tento mesiac.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.