PCCKO.sk a reklamácia

Posted by VladoPt on Dec 8, 2010 in Hardware |

pccko.sk - reklamácia komponentovV tomto článku by som rád opísal svoju prvú skúsenosť s reklamáciou tovaru zakúpeného v internetovom obchode pccko.sk.

Nikdy nie som rád, keď musím niečo reklamovať. Sú to starosti navyše a človeka to len zdržuje a stráca tým svoj čas.

Šťastie pri výbere funkčného komponentu do počítača sa však odklonilo aj odo mňa. Grafickú kartu, ktorú som si v pccku objednal po niekoľkých dňoch vypovedala službu.

Vyskúšal som ju v niekoľkých počítačoch a nič. Vyskúšal som ju zapojiť na iné monitory a nič. Jednoducho žiadny z výstupov na grafickej karte D-Sub 15 a ani DVI nevysielal signál z grafickej karty.

Jediné východisko z tejto situácie bola reklamácia v pccku. Tak som 9.11. poslal poštou poistený balík 1. triedy naspäť na adresu pccka. Do balíka som vložil aj list so žiadosťou o reklamáciu a popisom chyby. Cena balíka €2,93. Kvôli reklamácii v pccku nepotrebujete posielať bločky a faktúry spolu s reklamovaným tovarom. Všetko už má svoje jedinečné sériové čislo a to nato úplne stačí.

V utorok 16.11. mi zavolal priamo pán Ing. Ľubomír Fuchs. Informoval ma o tom, že balík prijal, že dnes to už nestíha vybaviť a v stredu dačo má, tak mi zavolá vo štvrtok. Vo štvrtok na mňa zabudol, ale všetko napravil telefonátom v piatok. Oznámil mi, že budúci týždeň mi príde nová grafická karta. Potešil som sa.

Tešil som sa predčasne. Ten budúci týždeň mi nič neprišlo. Pán Ing. Ľubomír Fuchs mi zavolal až v stredu 1. 12., že mi už chce poslať grafickú kartu a či si nechcem k tomu niečo objednať z eshopu. Išlo o sedem eurové poštovné, ktoré by neplatil ak by bola objednávka nad 99€. Náhodou som si niečo chcel objednať a poštovné bolo vďaka tomu zadarmo. V stredu večer nový tovar objednaný. V piatok ráno 3. decembra už u mňa doma.

Zákonom stanovená 30 dňová lehota bola v tom prípade splnená.

Nová grafická karta fungovala a stále ide. Dúfam, že fungovať bude dlhšie, než jej predchodkyňa.

Spolu s grafickou kartou mi prišiel aj nový tovar. Už je to týždeň čo som si ho objednal a nemám faktúru. Možno ešte kým pôjdem dnes do postele, tak sa jej dočkám, ale ktovie možno to je na ďalší článok o pccku.sk :-) .

Budem rád, keď v komentároch opíšete svoje vlastné skúsenosti s pcckom a zahlasuje v ankete.

Ďakujem. Možno si to pán Ing. Ľubomír Fuchs prečíta a vylepší to čo treba ;) .

Ste spokojný s pcčkom?

View Results

Loading ... Loading ...

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • napodobne hovorí:

    Ta ista skusenost, komunikacia so spominanym panom je skor parodia. Pride mi to, ze si zo mna robia srandu ci co. Ties som reklamoval tovar, povedali mi, ze bezne sa ozyvaju do dvoch tyzdnov … no nikto sa neozval. Prave je to skoro mesiac(takze este maju par dni), volal som so spominanym Fuchsom, najprv ma odbil, ze mam poslat email. Poslal som dva, v priebehu 4 dni neodpisal, tak som mu zavolal, opat sa vyhovoril, ze teraz nema informacie, vraj mi zavola o polhodinu. Samozrejme, nezavolal. Momentalne sa mu neviem dovolat.
    S obchodom pccko.sk som skoncil nadobro :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.