Noví inzerenti

Posted by VladoPt on Okt 24, 2010 in Denník |

internet businessEšte minulú nedeľu som rozoslal päť reklamných ponúk pre svojich ďalších potenciálnych inzerentov na mojich webových stránkach. Do 24 hodín som mal odpovede od troch z nich. Dva ďalší sa neunúvali doteraz ani odpísať.

Nemá rád jednanie typu, že mám záujem o reklamu, ale odpíšem iba tým, ktorí ma presvedčia o tom, že ich ponuka je tá najvýhodnejšia. Vyrobiť špeciálnu ponuku pre takéhoto inzerenta nejaký ten čas trvá a podľa mňa každý si zaslúži odpoveď na svoju ponuku. Som určite radšej, keď inzerent odpíše, že nemá záujem ako keď neodpíše vôbec. Môžem sa tak sústrediť ďalej a ušetrím aj čas čakaním a rozmýšlaním prečo?

Traja inzerenti ako som už spomínal sa mi ozvali. Jeden Slovák, ktorý mi oznámil, že nemá záujem. Ďakujem mu týmto za odpoveď. Vie, čo sa sluší a patrí. Ďalší dvaja jednali v mene akciovej spoločnosti (a.s.) a sročky (s.r.o.). V oboch prípadoch z CZ.

Emailové jednania prebiehali hladko a podľa mojich predstáv. Vo štvrtok som posielal faktúru akciovke a v piatok sročke. V jednom prípade ide zatiaľ o krátkodobé partnerstvo na “skúšku”. V druhom prípade o dlhodobejšiu inzerciu.

Dnes sa nebudem rozpisovať čo sa dialo v tomto týždni. Budem sa tomu venovať v špeciálnych článkoch. Mal som v pláne napísať tento týždeň viac článkov. Nepodarilo sa mi to, bohužiaľ kvôli utorňajšiemu kolapsu môjho autíčka. Ktoré mi nečakane v ten deň prichystalo prekvapenie. Časová strata, ktorá mi tým vznikla mi nabalila niekoľko hodín práce naviac. Včera som išiel spať o 23:30. Bol to môj tretí taký čas za posledné tri mesiace. Ciele si chcem plniť a preto si idem za svojim. Stojí ma to síce veľa energie, ale je to v tom krajšie, že ma to jednoducho baví…

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.