Niekedy ma vie…

Posted by VladoPt on Máj 15, 2011 in Ostatné |

výkričník…nasrať prístup niektorých jedincov mladších ročníkov. Nepatrím ani ja zas medzi tie staršie ročníky, za dva mesiace budem oslavovať 25-tku, ale dnes mi to už nedá. Musím to dostať zo seba a napísať tento blogpost, i keď mohol som radšej rozjímať.

Tak ako aj tí mladší, tak aj ja som veľa vecí nevedel. Musel som otravovať, mať veľa otázok, diskutovať, jednoducho na všetko sa pýtať a niekto bol z toho potom nervózny.

Po čase som už toľko nepotreboval vedieť a všetko som si vedel zistiť, už sám. Každý si takýmto obdobím určite prešiel. Vždy bolo čo riešiť a na všetko ste si našli otázku, keď ste začínali. Nikto múdry z neba nespadol.

Aj ja som možno bol pre niekoho otrava, spammer alebo čo, ale vždy, neskôr, keď už som “vedel”, tak som pomohol, odpísal, reagoval. Snažil som sa na oplátku pomôcť alebo usmerniť. Niekedy mi netrvalo odpísať na email len päť minút, ale riešenie mohlo zabrať aj celú polhodinu.

A teraz? Tí mladší sú čoraz lenivejší. To čo by mohli spraviť za 30 sekúnd a to nepreháňam, spravia za niekoľko dní a vždy k tomu pridajú nejaké to “ale”.

Chceli by zarábať, chceli by si privyrobiť a najlepšie tak, aby nič pre to nemuseli spraviť alebo za to nič dať. Najlepšie naservírovať na zlatom podnose a je to.

A ja? Asi som až príliš dobrý alebo hlupák, že im poskytujem informácie/služby za ktoré ja platím a oni ich majú odo mňa takmer zadarmo. Áno, strácam čas, ale v kútiku duše stále verím, že sa polepšia a niekedy v budúcnosti mi to oplatia tak, ako som to ja predtým oplatil iným.

Sú tu aj tí lepší, z ktorých sa stali moji partneri/kolegovci, ktorí tiež začínali od nuly, nič nevedeli, teraz už vedia a stále sa to snažia nejakým spôsobom vrátiť, škoda len, že tých mladších, už nepribúda viac.

Tento článok som písal pod vplyvom! Emócií! Páčil sa Vám?

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.