Niečo je zle

Posted by VladoPt on Apr 22, 2012 in Denník |

slow man at workVždy, keď niekam vycestujem a prídem domov, napríklad ako posledne Bratislava, Devín, mám pár dní problém, ráno vstať, v mojom čase, o 05:50. Necítim sa však až tak unavený, aby som nemohol odhodiť paplón a vyskočiť z postele, ale jednoducho nevstanem a ešte tri-štyri hodinky sa tam prevraciam, tvrdo už nezaspím a len tak driemem.

Potom v takýto deň, s lenivým začiatkom, večer bilancujem a búcham si hlavu o stôl, čo som k…a nevstal skôr, mohol som spraviť ešte to, aj to a to.

Som už na seba fakt naštvaný a použil som aj slovo, ktoré som na blogu, ešte nepoužil, aj keď je len bodkami.

Ani raz, počas tohto týždňa som nevyliezol z postele o 05:50, aj dnes som raňajkoval, až na obed. Je síce víkend, ale kto ma pozná, vie, že mne je zvyčajne jedno, vstať skoro ráno, aj cez víkend.

Tak taký bol môj predposledný aprílový týždeň, nie moc produktívny, ale verím, že už od zajtra sa to zmení, aj keď zas cestujem do tej Bratislavy…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.