Nedarí sa mi!

Posted by VladoPt on Nov 26, 2010 in Denník |

Vypínam zo zástrčkyNedarí sa mi podľa predstáv robiť to, čo naozaj potrebujem. Ráno si naplánujem, že spravím to a to a to a večer som rád, že spravím aspoň jedno “to”. Asi taký bol tento týždeň.

Zajtra si idem na celý deň zašportovať na futbalový turnaj do neďalekého mesta. Dúfam sa tam dobre odreagujem, lebo zjavne to už potrebujem. Naposledy som takto vypol 3. júla v rovnakom meste a tak sa mi zdá, že som o tom tu aj písal.

Preto píšem svoj rekapitulačný článok práve dnes. Môj cieľ z minulého rekapitulačného článku som nenaplnil. Projektu no.1 som sa viac ako polhodinku venoval len v nedeľu a v pondelok. Som z toho veľmi sklamaný.

Dodnes som sa nedostal k stránkam, ktoré som mal v pláne aktualizovať a prekontrolovať. Budem mať čo robiť po zajtrajšku. Dúfam to všetko stihnem do konca mesiaca a nebude to len tak-tak.

Budem tiež dúfať, že zostávajúce dni mesiaca november zvládnem lepšie. Držte mi prosím Vás palce, aby to tak bolo.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.