Nečakané

Posted by VladoPt on Mar 26, 2011 in Denník |

panoráma mestaToto bol ďalší z týždňov tých pre mňa nechcených. Aj dnešok sa začína nechcene. Vonka je zamračené a ja mám chuť ísť si zabehať aj dnes. Dnes som si zlé počasie neprial. Dúfam pršať nebude, i keď možno by som išiel behať aj keby pršalo. Minulú sobotu som išiel behať aj keď celý deň pršalo. Domov som síce prišiel celý mokrý, ale s dobrým pocitom.

Ten dobrý pocit v nedeľu vo mne rýchlo vyprchal. Okrem prvej a poslednej nedele, aj to nie vždy, navštevujem svojho starého otca. Nebolo tomu inak ani naposledy. Začínam chápať, ako sa môže cítiť človek, keď je dlhšie sám. Ja by som síce sám nemusel byť, ale teraz to tak chcem. Stále som aj dosť znechutený zo vzťahov.

V nedeľu po návšteve a po rýchlej aktualizácii jednej webstránky som sa pozrel na svoje jednoduché účtovníctvo a daňové priznanie, ktoré mi spracovala moja účtovníčka. Papiere som už mal doma takmer dva týždne. Dobrý pocit zo soboty vo mne vyprchal v nedeľu, práve v tej chvíli, keď som začal študovať čísielka. Predsa ma niečo nečakané a nechcené ten týždeň ešte postihlo. Papiere som si musel dať prerobiť, lebo čísielka sa nechceli zhodovať.

V pondelok som mal v pláne odovzdať daňové priznanie, ale moje plány sa museli zmeniť po mojej nedeľňajšej kontrole a tak som písal. Okrem toho ma aj v pondelok opäť niečo nečakané zasiahlo. Jeden z dlhodobejších partnerov inzerentov ukončil so mnou spoluprácu na niekoľkých webových stránkach. V podstate vôbec neviem prečo a tak mi to ešte asi dlho bude vŕtať hlavou, čo ho k tomu viedlo. Škoda, som z toho smutný ešte aj dnes.

Nevadí, však predsa všetko zlé je na niečo dobré, a tak ma to aj určitým spôsobom nakoplo. Nakopnutý som síce dosť, ale stále viem, kde mám veľké medzery a viem si ich aj priznať.

Zvyšné dni týždňa boli už takmer rovnaké. Písanie, aktualizácie a dolaďovanie projektu no.1 a každodenná drobná rutina.

Dnes som vstal o štvrtej ráno a už si len prajem, aby som stihol všetko čo chcem a aby nezačalo pršať. Dúfam moje želania budú vypočuté a matka príroda bude milosrdná.

PS: Ďakujem za siedme “Páči sa mi”, do leta bude hádam desať.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.