Náročný záver mesiaca júl

Posted by VladoPt on Aug 17, 2012 in Denník |

Svadobná domáca Takmer rok dopredu som vedel, aký asi bude posledný júlový týždeň roku 2012. Ženil sa jeden z mojich najlepších kamošov a sused a tak to dopadlo, hmmm, podľa očákávaní, oženil sa. :)

Príprava na svadbu bola náročná, už v pondelok som dal do pucu topánky, v utorok som bol z väčšej časti pobalený a v stredu sme boli nakupovať košele, kravaty a vo štvrtok som už mal vyraziť do Stropkova, do hotela, kde sa konala svadba.

Všetci sa mi divili, že načo tam pôjdem tak skoro a čo tam budem robiť, moja odpoveď bola vždy, zabehať si, vyspať sa a aklimatizovať v novom prostredí, mať proste kľud a užiť si ešte kus ticha pred svadbou. Plány sa však zmenili…

Nešiel som nikde vo štvrtok, nechal som sa prehovoriť a večer sme všetci išli na “posedenie” k ženíchovi. No, a, hádajte čo sa stane, keď si k jednému stolu sadnú kamoši a susedia od mala, nie, karty sme nehrali. Za dve hodinky sme stiahli traja dve fľaše svadobnej domácej, zjedli čo sa dalo, ááá, nešli sme domov. Išli sme o pár poschodí nižšie k ďalšiemu susedovi, kde to pokračovalo rovnakým tempom, ako u ženícha, až sme nakoniec skončili u mňa doma a išli spať (cca o druhej v noci).

Piatok sme všetci zomierali doma, ja som vstal niekedy poobede, kvôli čomu som potom večer nevedel zaspať a spal som len štyri hodiny pred svadbou.

No, mal som sa vyspať lepšie, cesta do Stropkova bola dlhá (3hodiny) a bolo teplo, takže keď sme tam prišli o druhej, cítil som, že dnes dlho nevydržím a tak aj bolo, zlomilo ma o pol druhej v noci, ale to hlavné zo svadby som nezmeškal, aj keď ma to teraz trošku mrzí, že som nevydržal do rána.

Ráno, teda na obed v nedeľu som sa zobudil na klopanie. Nuž, vedel som, že kamoši idú domov a že ja som jediný, ktorý ostáva, tak som vyliezol z postele, že sa s nimi rozlúčim, ale nebolo to tak, ako som si myslel, bol to sused s fľašou a tak miesto obeda sme vypili fľašu vodky a keď nám došla fľaša, ešte za jeden pri bare a potom si dali do ďalšieho víkendu zbohom.

Všetko bolo presne tak, ako som to očakával. Trochu alko článok, ale taký tu ešte asi ani nemám. :)

Nasledujúce dva týždne boli oddychové, minulý týždeň som iba preležal a tento týždeň už začínam pomaly, ale isto makať, či už na sebe (behanie) alebo v podnikaní a rád by som sa vrátil k tomu tempu písania článkov z júna, keď som 11 dní po sebe dokázal napísať nejaký ten článok na blog.

Tak hor sa do toho a Vám prajem pekný víkend.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.