Moja nová frajerka

Posted by VladoPt on Máj 22, 2010 in Denník |

Podarilo sa. Tento týždeň som splnil ďalšie dva ciele tohto mesiaca. Najprv som v utorok skončil s kurzom ABC podnikateľa. Potrebný krok vpred pre získanie dotácie od úradu práce. Trval päť pracovných dní a 8 hodín denne. Bola to pre mňa veľká časová záťaž.

Z toho vyplýva, že som v pondelok a utorok nemohol nič podstatné spraviť, ale podarilo sa mi niečo vybaviť! Aspoň som si to myslel to stredy večera. O čo ide? Vyplýva to z názvu článku moja nová frajerka sa volá Volkswagen Golf II 1.8 CL . Miesto pôvodnej cesty po auto do Lučenca som sa vybral nakoniec do Detvy. Golfa v Lučenci mi niekto vyfúkol pred nosom.

Tak či tak, teraz už som spokojný a auto sa stalo mojou novou frajerkou do ktorej rád čo to investujem. Pekne postupne samozrejme. Motor šlape dobre a nie je ani hlučný. Najprv nutné opravy a potom interiér a exteriér tuning.

Čo sa týka môjho portfólia tak ešte v nedeľu minulý týždeň sa mi podarilo spraviť ďalší web pre ukladanie pr článkov, tiež automat ako predchádzajúci už mnou vytvorený. V názve domény sa nachádza pr clanky a je to s koncovkou .org. Mal som to už nejakú dobu vyhliadnuté a kedže nikto to neobsadil chytil som to ja pod svoje krídla. Očakávam od toho veľa a už sa teším na ďalšiu seo výzvu.

V druhom prípade sa mi podarilo získať v aukcii anglickú stránku o duchoch. Celkom ma zaujala a aj rýchlo si zarobí na seba. Mám ešte rozrobené ďalšie stránky, ktoré chcem kúpiť. Jednu z nich sa mi možno podarí získať ešte dnes, ale nebudem predbiehať. O tom budem písať až nabudúce. Už som ináč načal tretiu desiatku webstránok a do konca júna chcem pokoriť päťdesiatku tak mám čo robiť :-)

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • Jaro hovorí:

    Prajem Vám obidvom veľa šťastných kilometrov, čo najdlhší vzťah a čo najmenej spoločných hádok. :-)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.