Môj poznámkový blok

Posted by VladoPt on Apr 13, 2011 in Podnikanie |

poznámkový blokSúčasťou môjho podnikania, ale aj života je môj debilníček alebo jednoducho poznámkový blok. Je to 96-stranový zošiť formátu A5 tvrdej väzby, ktorý som si kúpil niekedy v januári minulého roka.

Za pätnásť mesiacov som nezapísal ani len desať strán. Chýba mi tak šestina do konca desiatej strany. Šetrím si strany poznámkového bloku na horšie časy :-) .

Jeden riadok v mojom zošite má takmer jeden centimeter. Ja píšem drobným písmom a tak mám z jedného riadku tri riadky pre svoje poznámky. S očami zatiaľ problémy nemám a tak to po sebe v pohode prečítam.

Môj poznámkový blok používam na zapísanie vecí, ktoré by som chcel alebo mal spraviť v najbližšej dobe. Píšem si tam aj otázky na ktoré hľadám odpovede, čo mi treba kúpiť, komu mám zavolať alebo napísať alebo nápad, myšlienku ktorá ma napadne a nechcem o ňu prísť.

Keď to všetko zrealizujem, tak potom škrtám. Vznikne z toho modré more, ktoré môžete vidieť na obrázku k článku.

Predtým som na zapisovanie úloh používal mobil. Nevyplatilo sa mi to. Mobil sa mi rýchlo opotreboval, pokazil a všetko bolo fuč. Nepoučil som sa, a aj druhýkrát som používal mobil na poznámky. Po čase som musel resetovať firmware a opäť bolo všetko fuč. Po druhej mobilnej nehode si už všetko zapisujem na papier.

Na papieri sa to nestratí, nepokazí a len tak nezmizne. Čo používate Vy?

 

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • Lukas hovorí:

    Já používám mobil :-) ten se třikrát denně synchronizuje s outlookem…a pc se zálohuje na externí disk, tak snad mě nepotká den, kdy umře najednou mobil, pc a síťový disk :-)
    Ale na rychlé poznámky používám samozřejmě i papírový diář…toho se nechci vzdát – pořád je rychlejší napsat nějakou poznámku na papír, než do mobilu.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.