Mám to už za sebou

Posted by VladoPt on Dec 27, 2010 in Denník |

štedrý večerVianoce by som mal za sebou, boli takmer také ako som si ich predstavoval. Na štedrý deň som mal znova ten skvelý pocit, že som niekoho potešil a mohol mu vyčariť úsmev na tvári.

Poslušne hlásim ako dobrý vojak Švejk, že ešte predposlednú nedeľu som stihol dotextovať projekt no.1. Po dotextovaní som začal hľadať ďalšie možnosti, ako vyriešim problém s doménou pre projekt no.1. Po prvých neúspešných nedeľňajších pokusoch posunúť sa v tejto veci s podporou hostingu, som v pondelok využil aj služby mobilného operátora a pokúsil sa nakontaktovať “osobu”.

Osoba alebo inak obchodný partner môjho známeho, ktorý mi doménu spravuje mi telefonicky oznámila, že sa mi ozve a odpíše na email.

Vo štvrtok odpísal, deň pred Vianocami sa ľady pohli a na štedrý deň som sa mohol tešiť z pokroku v tejto veci. Je to tak z polovice doriešené a to už sa to ťahá s doménou pre projekt no.1 od 11. októbra. Určite by som napočítal spolu 50 prijatých a odoslaných emailov, kde sa riešila doména, potom niekoľko telefonátov a jedna sms :-) .

V pondelok som mal, ale aj iný telefonát. Opäť mi volal Rasťo a v pondelok večer som ho bol už druhý krát navštíviť. Chlap sa drží, písať nevie, rečovo sa to kus už vylepšilo, už mu je viac rozumieť. O tom, že som už s ním bol predtým nevedel a tiež nevedel moje meno. Jeho pamäť je na tom stále zle. Bude to ešte dlho trvať, kým sa dá dokopy.

Nič iné okolo stránok som počas týždňa neriešil, iba ten projekt no.1 hlavne. Mal som ešte starosti s darčekmi pre rodinu a iné vianočné vybavovačky.

Piatok, sobotu a nedeľu som dal sám sebe dovolenku. Na počítači som počas týchto vianočných dní nič nerobil. Od rána do noci som sedel s rodinou pri našom vianočnom stromčeku v obyvačke. Myslel som si, že z dovolenky budem viac oddýchnutý, ale naopak som iba viac unavený. Asi som nesprávne oddychoval.

Buď som sedel v kresle alebo ležal pod vianočným stolom, ako kedysi, keď som mal len pár rokov. Z tej tvrdej zeme pod stolom som trochu polámaný. Do postele som sa dostával po polnoci a vstával rovnako, ako vždy. Teraz som z toho, ako náčelník zlomený šíp.

Čakajú ma zaujímavé dni, ukončenie mesiaca ale aj roka, pravidelná veľká aktualizácia a kontrola stránok a samozrejme nový rok.

Na záver opäť fotogaléria z domáceho pečenia, mali sme spolu 16 druhov napečeného pečiva na sviatky. Makovú, orechovú a tvarohovú štrúdlu som nefotil.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.