Light verzia

Posted by VladoPt on Sep 25, 2010 in Denník |

idea - nápadUplynulý týždeň sa pracovalo v podstate len a len na projekte no.1. Okrem toho som získal nového dlhodobého inzerenta. S druhým doťahujem posledné podmienky predĺženia dlhodobej spolupráce a tretí je momentálne nedostupný.

Kvôli projektu no.1 som musel siahnuť na dno svojich síl. Utorok dal zabrať a po vyše dvoch mesiacoch som išiel kvôli tomu do postele po polnoci. Najneskôr som išiel spať tento rok o pol jednej. V priebehu tohto roka som šiel spať 15 až 20-krát o polnoci. Chcem si zachovať tento trend. Zdravý spánok sa stal pevnou súčasťou môjho života od konca minulého roka.

Včera sa dokončila light verzia projektu. S časovým plánom s ktorým som rátal je to teda týždeň v predstihu. Teraz je na rade tá nezaujímavá časť a to otextovanie. Určiť podmienky a pravidlá a napísať faq. To už nebude až taká zábava ako doteraz.

Musím sa pochváliť tento týždeň som minul od pondelka len 1,5€. Sám som zvedavý ako ukončím tento mesiac. Blíži sa jeho záver a dnes by som mal škrtať dva zo šiestich cieľov na september. Prvý škrtám už teraz lebo práve som dopísal svoj šiesty článok v tomto mesiaci a to bol jeden z mojich cieľov.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.