Koniec prázdnin

Posted by VladoPt on Sep 7, 2011 in Denník |

Ja v autobuseTak sa zdá, že sa mi asi veľmi zapáčila “streda”, ako čas rekapitulácie udalostí posledných siedmych dní. Dnes začínam opäť poriadne pracovať, makať, písať a zas doma šéfovať. Tentokrát to bude ťažšie, budem na všetko už úplne sám, bude to bitka.

Minulý týždeň a na konci mesiaca som chcel mať ukončené svoje veľké aktualizácie, kontroly a bilancovanie, najneskôr do konca prvého dňa v mesiaci september. Podarilo sa mi to načas a ja som mohol smelo vycestovať, ale to už viete, s tým som Vás už oboznámil.

V Žarnovici som bol v podstate bez minimálnej dávky internetu. Abstinenčné príznaky sa nedostavili, venoval som sa rodine a offline svetu, bolo fajn.

Domov som sa vrátil v pondelok, ráno o pol piatej, trochu si ešte pospal a nasledujúce dva dni počúval domáce inštrukcie, robil program a včera aj hodne emailoval.

Letecká tragédia v Jaroslavli

Na dnes som skončil…ani tento článok som nechcel dnes už dopísať.

Som veľký fanúšik slovenských športovcov. Už od detstva som bol vedený k športu, hlavne k futbalu. Malú futbalovú tragédiu predviedli naši futbalisti včera na ihrisku v Žiline, keď prehrali s Arménskom 0:4, ale veľká hokejová tragédia v pravom slova zmysle sa stala dnes, keď hokejisti mužstva KHL Lokomotiv Jaroslavľ cestujúci na úvodný zápas do Minska spolu s českými hokejistami a Slovákom Paľom Demitrom havarovali, ich lietadlo sa po štarte zrútilo a už si s ostatnými mužstvami v KHL nikdy viac nezahrajú.

Je to tragédia, je to smutné. Smutné to už bolo 9. mája 2011, keď sa Paľo Demitra rozlúčil so slovenskou hokejovou reprezentáciou v zápase s Dánskom. Kto ten zápas pozeral do konca, vie o čom píšem, rozlúčka na konci zápasu a posledné rozhovory “Dema”, ako reprezentanta Slovenska, všetko to bolo dojímavé, všetci plakali, aj sám Paľo.

Paľo Demitra už plakať nebude, teraz plače a smúti celé hokejové Slovensko. R.I.P. Pavol Demitra!

PS: Nie som ten typ fanúšika čo pozerá zápasy len vtedy, keď sa hokejistom respektíve futbalistom darí. Od roku 1993 som nevidel spolu najviac 10 zápasov, pozeral som všetky zápasy slovenských hokejových reprezentantov na MS, Olympiáde, Svetovom pohári.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.