Koľko textu napíšete za jeden deň?

Posted by VladoPt on Aug 9, 2011 in Seo |

Včera som bol zvedavý koľko asi tak “vyrobím” textu za jeden deň. Dnes som si to všetko spočítal a zistil som, že keď nerátam emaily, komunikáciu na vlastnom chate, icq a skype, tak to je podľa mňa celkom slušný počet znakov. Spočítal som si len čisto texty na weby a vyšlo mi číslo 9654. Čo je viac ako päť normostránok textu.

Čo myslíte? Je to málo? Veľa? Píšete viac? Celkom by to ma zaujímalo. Určite by som toho dokázal napísať aj viac, ale ak by sme k tomu pridali “komunikáciu”, tak by to kľudne mohlo byť aj ďalších desaťtisíc znakov toho, čo napíšem pre rôzne weby.

Tak ako ste na tom Vy koľko toho “vyrobíte”? Samozrejme nie spôsobom “copy & paste”. :)

pošli na vybrali.sme.sk

10 Comments

 • Turek hovorí:

  Protože zatím se internetem neživím a stránky si jen připravuji. Tak se snažím jet stylem 1 stránka denně. Ale teď mám předsevzetí zrychlit, ať to má nějaký výsledek.

 • VladoPt hovorí:

  Tak len makaj a ja sa už len teším kedy sa tvoje weby objavia u nás, v projekte no.1. Koľko si dal dnes? Moje číslo : 8787, zavolaj hehe :)

 • Turek hovorí:

  Dnes nic, tedy teď jdu něco malého napsát na blog. Protože dnes jsem byl v práci a pak jsem byl v čajovně, kde jsem ochutnával podzimní sklizeň Castletonu a nemohl jsem se odtrhnout od tohoto čerstvého čaje. Nicméně jsem si pár věcí promyslel, teď to jen zrealizovat.

 • VladoPt hovorí:

  Tak ani včera nič? Ja mám ešte včera, ešte som nešiel spať, i keď je už dnes. Dnes tomu bolo len 5648 znakov, dnes či včera bolo veľa obrázkov :-) No a zistil som, teraz od polnoci, že by som mal odpísať na 22 emailov, oúúú…musel som takto potiahnuť…bolo mi to treba všetko zrátať a cez víkend sa s tým bude bojovať. Dobrú noc(na hodinku). Aspoň som si v kľude pozrel všetko, naplánoval a poriešil a na nič domáce nemyslel, lebo všetci spia…

 • Turek hovorí:

  Tak kolik toho bylo včera nevím přesně, zase ty znaky nevím kde měřit. Píši totiž v google dokumentech. Ale byl to obsáhlejší článek o SEO pro živnostníky na blog a pak jedna běžecká trasa pro stránky o mém městě Takže asi něco mezi 1,5-2 stranami. Dnes zatím jeden PR článek na PR web, pro vytvoření nějakých zpětných odkazů. To bylo 156 slov :)

 • Turek hovorí:

  Možná by nebylo od věci třeba do tvého projektu přidat nějaký chroustač písmenek a vyjíždět v tom statistiku. :)

 • VladoPt hovorí:

  Už aj ty si podľahol PR mánii :) Chroustač už nájdeš tu “normostrana“, aby si si už aj ty počítal. Ešte sa vylepší. Toto je len tak narýchlo, ako pre Teba. Vyskúšaj…

 • Jerry hovorí:

  Jak kdy, pisu pro vsechny nase weby a po tech letech me to uz nebavi. Je to stale dokola. Takze ted uz si vesinou pripravim osnovu a na Webtrhu mam clovicka a ten mi to napise. Je levny, tak se mi to vyplati.

 • VladoPt hovorí:

  Niečo sa dá outsourcovať a niečo nie, ja si niektoré texty musím jednoducho napísať sám. Čo znamená “levný”, koľko?

 • eRo hovorí:

  Ja si to nejako nepočítam, no určite je to priemerne okolo 2-3 NS denne. U mňa je to skôr takto, že jeden deň pracujem a potom mám 2-3 dni voľna. To je dajme tomu 10 NS spravím za jeden deň a potom mám 3 dni voľno. Ale to väčšinou záleží od mojej nálady :)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.