Jarné prázdniny

Posted by VladoPt on Feb 19, 2011 in Denník |

poľná cestaDoobedu práca a poobede veget, nejak tak som fungoval od poslednej nedele. Prázdniny na našom strednom Slovensku nemali len deti a mládež, ale spravil som si ich aj ja.

Pravdupovediac som zo seba sklamaný. Nepotešilo ma tiež počasie, už v stredu som mohol ísť behať, keby v noci z utorka na stredu nesnežilo. Včera som si preto išiel overiť vytipovanú lokalitu, kde by som mohol začať so sebou niečo robiť.

Celý týždeň som doobedu hlavne pracoval na linkbuildingu. Skúšam vraj veľmi účinný nárazový na seznam. Prvý krát, doteraz som to nepotreboval a neskúšal. Teraz to už potrebujem a skúšam. :-)

Ďalej som pokračoval v prekladoch projektu no.1 do anglického jazyka. Narazil som však na niekoľko problémov, ktoré bude treba vyriešiť. Preklady faq a podmienok samozrejme outsourcujem. Základné veci si preložím aj sám, ale prekladať samostatne všetko, tak to by bolo veľké časové zaťaženie.

Tento týždeň sa mi podarilo aspoň vstávať v novom čase. Pravdepodobne som konečne našiel svoj ideálny čas na vstávanie, ktorý mi celý týždeň dokonale sedel s rozvrhom. Tým dvadsať minútovým rozdielom možno získam až dve hodiny denne pre prácu. Ešte vyladiť odchod do postele, zatiaľ to nie je ideálne v tomto roku. Som stále viac a viac unavený.

Takže jarné prázdniny sa končia nielen školopovinným, ale aj mne. :-)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.