Iba čo som kupoval

Posted by VladoPt on Jún 12, 2010 in Denník |

Dnes som vstal zavčas rána. I keď tak vstávam už v pravidelne každý deň, ale dnes som vstal ešte o tú polhodinku skôr. A aj tak sa zle spí v tomto teple. Chcem toho teda dnes stihnúť veľa. Sa mi to nejak namnožilo počas týždňa.

Spôsobené to bolo hlavne kvôli dvom neplánovaným prácam. Od stredy som musel dávať dokopy jedno pc susedine a jeden noťas kamarátkin. O tom budem písať, ale v najbližšom článku o hardware. Sobota je predsa o stránkach. Tak tomu nebude inak ani dnes.

K čomu som sa dostal tento týždeň? K pracovnej stránke som sa počas týždňa dostal len raz. Stihol som si spraviť design pre podstránky. Treba ho už len postrihať a nakódovať. Nemalo by to byť nič ťažké. Musím sa len k tomu dostať. Lenže to neviem kedy bude.

Čas na nové stránky, ktoré by som vytvoril ja, nebol tiež. Čakám aj na peniaze od mlinku, kým sa mi tam nazbierajú. Výplatné minimum na paypal je aktuálne 40€. Chýbajú mi tam tri eurá. Budúci týždeň by mi tam malo dačo nabehnúť a to už by malo stačiť na podanie žiadosti o výplatu. Dúfam ma stihne nový majiteľ mlinku aj vyplatiť ten týždeň. To by som následne použil na niečo nové do portólia.

Okrem toho som rozšíril svoje portfólio o tri nové webstránky, ktoré som získal v aukciách na webtrhu. Celkom sa mi darilo v tomto smere tento týždeň. Možem vysloviť spokojnosť aspoň s tým. Na umiestnení reklám a cene by som sa mal dohodnúť bez problémov s mojim hlavným partnerom. Samozrejme mám aj iné možnosti monetizácie, ale to si nechávam ešte na neskôr.

Tento týždeň sa začali MS v Afrike a somnou to súvisí asi tak, že spravujem stránku o Hamšíkovi. Návštevnosť sa tam pohybuje momentálne od 200 do 1000 uip/deň. Priemer zatiaľ mesačný 400 uip/deň. Čo ma veľmi teší. Spravím si mesačný rekord v zárobkoch na etargete. Na začiatku júla ak nezabudnem tak to spomeniem, koľko to bolo a čo mi dali MS v Afrike a Hamšík.

Na záver by som spomenul, že v utorok budúci týždeň ma čaká “veľká komisia”. Verím, že si úspešne obhájim podnikateľský zámer a získam dotáciu od úradu práce. Bolo by to skvelé lebo už mi aj vlastné financie dochádzajú a stále mi treba do niečoho investovať. Požičiavať si nechcem a dúfam ani nebudem musieť.

Dnes mám už článok za sebou a môžem sa s chuťou pustiť do toho čo mi treba porobiť, je toho dosť.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.