Google PageRank veselica

Posted by VladoPt on Aug 15, 2011 in Seo |

pagerank updateGoogle sa nám rozhodol zverejňovať a meniť svoje vlastné hodnotenie webových stránok, teda pagerank, nejak častejšie. Začína konkurovať seznamu, ktorý svoj seznam rank mení na weboch takmer každý deň. Pagerank sa nám zatiaľ mení  “len” každý týždeň, či už je to vo väčšej miere alebo len v malých dávkach. Za necelé dva mesiace sme tu mali tri veľké a hromadu menších aktualizácii pageranku. Ja osobne očakávam väčší v najbližšej dobe. Môj tip je buď september alebo zmena príde do desiatich dní.

Tak a teraz moje weby a ako ich tá posledná veľká aktualizácia pageranku 4. augusta “postihla”.  Pageranky sa mi zmenili celkovo na mojich 13 webových stránkach. O jeden gól vyhrali pozitívne zmeny a skončilo to pomerom 7:6, bol to vyrovnaný hokejový zápas pagerankov.

Por. Doména GTPR
z→na
1. .SK 1→2
2. .SK 0→1
3. .CZ 0→1
4. .CZ 0→1
5. .CZ 0→1
6. .CZ 0→1
7. .CZ 3→2
8. .US 4→3
9. .INFO 2→3
10. .INFO 3→2
11. .INFO 2→1
12. .INFO 2→1
13. .INFO 1→0

Ako ste dopadli Vy? Síce to už bolo takmer pred dvoma týždňami, ale od vtedy tu už boli tri malé aktualizácia pageranku. Ja čo som si všimol, tak gtpr sa mi zmenilo až na piatich webových stránkach, ktoré boli svojim spôsobom nové a ich pagerank sa zmenil len vďaka využitiu menšej registrácii do neslávnych linkfariem počas posledných dvoch mesiacoch.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • eRo hovorí:

    Približne pred mesiacom som u jedného webu zaznamenal PR 0-2 (po dôkladnom linkbuildingu) a potom u ďalších bez linkbuildingu 0-1. Potom cca o 2 týždne sa mi ten u jedného webu znížil s PR 2 na PR 1 a v ostatných (piatich) weboch mi PR zostal na 1.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.