Google PageRank a SERP

Posted by VladoPt on Sep 14, 2011 in Seo |

mašličkaNie som seo expert, seo nerobím komerčne, ale rád seo skúšam, na sebe. Som rankofil, čím vyšší pagerank, s-rank, tým sa cítim lepšie.

Čo na to SERP? Na ten môj rank? Je mu s ním lepšie. Naozaj neovplyvňuje pagerank výsledky vyhľadávanie webových stránok, teda SERP? Čo by neovplyvňoval, ovplyňuje, má určitý vplyv.

S vyšším PR máte prednosť v jazde, väčšiu autoritu, iné výsledky. Vysoký pagerank Vám síce nepomôže predbehnúť všetkú konkurenciu pred sebou, ale výsledky v SERP, aspoň kus ovplyvní.

Veľkosť pageranku má svoju hodnotu, crawrel skôr robí svoju robotu. S vyšším pagerankom máte prednosť v crawlovaní, indexácii a robota na webe každú chvíľu, Váš web, tak spracuje za malú chvíľu.

Mimochodom, on ten “pagerank”, nemá žiadnu hodnotu. ;)

(Ne)článok napísal autor po troch prebdených nociach. Spolu 3noci=9hodín spánku.

pošli na vybrali.sme.sk

4 Comments

 • lucas03 hovorí:

  Prehanas to s tou pracou a nespanim, omg ved si free lancer, robis si kedy sa ti chce a co sa ti chce. Bud predsa svojim panom. Ci sa rad takto trapis? To sa dostavi, ak nie na psychike tak na tele.
  Inac clanok sa podoba na dragove kedm a vypite, podla mna uspesne. Uvidime co este prinesie tvoja nespavost :)

 • eRo hovorí:

  Súhlasím s lucasom

 • Carl114 hovorí:

  Když nebudeš pořádně spát, nemůžeš čekat, že budeš stavět hrady, běž se prospat :) . Ale je fakt, že PR je důležitý, ovšem jako ostatní (!) optimalizace. Jako psaní dobrého textu, titulků a tak. Jsou weby, které vydělávají stovky tisíc a mají PR2 a jsou weby, které stojí zapr a mají PR6 – není to zkrátka vše.

 • VladoPt hovorí:

  @lucas03 a @eRo hmm tak ja málokedy robím kedy sa mi zachce, všetko mám načasované, naplánované čo a kedy robiť, len teraz mám k tomu aj domácnosť a všetko okolo nej, tak mám toho trošku dosť a často sa to mení. Chcem zmeniť svoje určité zaužívané zvyky a chcem prestať robiť cez víkend, ale to ako mne “podnikateľovi” veľmi nehrozí, môžem to len obmedziť. Som svojim pánom, ale na mne sú však závislí aj iní a to ma určitým spôsobom obmedzuje, samozrejme len v určité obdobie.
  @Carl114 dobre si to napísal!

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.