Facebook stránka

Posted by VladoPt on Jan 12, 2011 in Ostatné |

facebook stránka V nedeľu som mal trápenie. Ako už z názvu článku vyplýva, tak išlo o vytvorenie facebook stránky. Pre niekoho maličkosť, pre mňa to maličkosť rozhodne nebola.

Patrím medzi tých posledných mohykánov, ktorí tam nemajú vlastný užívateľský profil. Facebook mi jednoducho zatiaľ do oka nepadol.

Mám tam však svoj pseodo účet, len kvôli svojim webstránkam. BFUčkarom sa tam jednoducho páči a tým pádom sa to musí páčiť aj mne. Však vlastne oni ma živia.

Účet využívam len pre svoje webstránky. Priatelia a môj facebook? Žiadny, vlastne iba jeden, ale aj ten si vytvoril facebook účet, len kvôli svojej webstránke. Tak sme sa spriatelili, lebo má u mňa hosting. Takže žiadne šťuchačky, laijkovanie, statusy, hry, chatovanie, a atď.

O facebooku si myslím, že je to veľkolepá sieť ľudí, ale rozhodne nie pre mňa. Ja si svoj čas vážim a na internete nechcem tráviť čas facebookovaním. Stačia mi také kontakty s kamarátmi, aké mám.  Stále som len na začiatku svojej podnikateľskej kariéry a podnikaniu chcem venovať maximum svojho času.

15 minút na facebooku týždenne kvôli webovým stránkam mi úplne stačí. V nedeľu som však na facebooku strávil viac času, ako som chcel. Možno aj dve hodiny, kým som všetko našiel, doladil a vytvoril facebook stránku pre jednu z mojich webových stránok. Poslednú stránku na facebooku som vytvoril naposledy vo februári minulého roka.

Tak som bol v nedeľu trošku pozadu a facebook sa neustále vyvíja a dokonca chcel odo mňa aj číslo na mobil. Vraj kvôli verifikácii účtu. Už je ako ten google a jeho gmail. Prejdime, ale už k veci a k návodu ako si  vytvoríme facebook stránku pre svoju webstránku.

Ako vytvoriť facebook stránku?

1. Naťukáme do svojho vyhľadávača facebook.com, presmeruje nás to na www.facebook.com, viď obrázok :-) .

facebook.com

2. Prihlásime sa alebo sa registrujeme na facebooku, lebo bez toho nejde vytvoriť facebook stránku.

facebook prihlásenie

3. Presunieme sa myšou na úplny koniec stránky facebooku do pätičky a v pätičke facebooku nájdeme slovo “Vývojári” respektíve “Developers” a klikneme.

vývojári facebook

4. Na stránke facebook developers klikneme na “Aplikácie na Facebook.com” respektíve “Apps on Facebook.com“.facebook developers

5. Na stránke apps on facebook.com si nalistujeme “Page Tabs” a kliknime na “Facebook Pages“.facebook stránka

6. Na stránke prehľadávať všetky stránky klikneme na “Vytvoriť stránku“.stránka facebook

7. Na nasledujúcej stránke vypíšeme všetky údaje a pri “Vytvoriť stránku pre” si zvolíme druhý bod “Značka, produkt alebo organizácia” a z výberu si zvolíme poslednú možnosť “Webstránka” a na koniec klikneme na tlačítko “Vytvoriť oficiálnu stránku”.

vytvoriť stránku

8. Ak ste oficiálny zástupca stránky, môžete pokračovať vo vytváraní svojej stránky na facebooku, ak nie ste, tak Vám to neodporúčam.

oficiálny zástupca

9. Stránku by ste mali mať po tomto kroku vytvorenú a takto vyzerá úplne nová stránka na facebooku.facebook

Tento návod ako vytvoriť stránku na facebooku som napísal najmä pre tých, ktorý nemajú radi facebook a hlavne pre seba. Ak existuje aj jednoduchšia možnosť, ako vytvoriť facebook stránku, tak mi ju prosím prezradte v komentároch. Potešil by som sa.

pošli na vybrali.sme.sk

1 Comment

  • Lucas hovorí:

    Můžete být i přihlášený, nadete si jakokouliv stránku na FB (ani se vám nemusí líbit), a vlevo dole (pod počtem lidí, kterým se tot líbí) je modře napsáno: Vytvořit Stránku.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.