Druhý veľkonočný týždeň

Posted by VladoPt on Apr 8, 2012 in Denník |

Veľká Noc 2012Síce som začal písať až od obeda, ale vstal som o 05:50. Nemám opäť hanby, vstávať takto skoro, cez víkend a sviatky. Zajtra to bude dva týždne, čo som začal úspešne meniť svoj rytmus života na ten minulý, ktorého som sa držal takmer dva roky.

Je to už druhý veľkonočný týždeň, ktorý prežívam tu s Vami a blogujem a ani tentoraz to nebude o nejakých “božských” zamysleniach nad sebou a ani o ničom podobnom, ale o mne a pravidelnej týždennej rekapitulácii môjho posledného týždňa.

Kde začať? S čím začať? Tak asi pondelkom, začal som čítať “už” svoju druhú knihu (tento rok, nie v živote), tentoraz o behaní, čoskoro mi pribudne nová kategória o knihách. Ďalej…hm…no…zas sa mi niečo posralo v aute, jediná možnosť, ako to naštartovať je ako z akčného filmu, vytiahnuť káble a nahodiť to na priamo, tak to naozaj štartuje, no vážne…

Naštvaný som si išiel zabehať a vrátil som sa šťastný, po takmer 22km behania. :)

Utorok? Zbavil som sa starej 30 -ročnej skrini na oblečenie a vymenil za (ne)novú opachu-skriňu z Dánska, zdedené po sestričke. Skriňa si už prežila jedno skladanie a rozloženie, jej vek odhadujem na 2-3roky, ale viete, ako je to s novými použitými vecami, nič nie je také ako predtým. Musím poznamenať, že poľský nábytok je lepší.

Streda? Už ani neviem, čo som robil. Písal, behal, mal nervy z auta.

Štvrtok? Na raňajky zubár, potom veľkonočné nákupy a mal nervy z auta.

Piatok? Celý deň písal.

Včera? Tlačil faktúry za posledné tri mesiace, pokúsil som sa podať súhrnný výkaz, ale nejak ma to vždy odkazovalo na tlačítko “F5″, ktovie prečo.

Pred spaním som si včera pustil pána prsteňov, ale musel som to prerušiť, kvôli naliehavej zákazke, ktorú som riešil ešte aj dnes ráno, vlastne takmer celé doobedie.

Potom som sa už len hral na mentora, ktorý učí inštalovať wordpress a písal…

A okrem toho som získal 11 nových followerov a vytvoril stránku blogu na faceboku, tak prosím laikovať TU alebo vpravo hore, nech som zas o niečo viac sociálny. :)

Pekné sviatky, i keď to počasie je na h…

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.