Domácnosť a spánok

Posted by VladoPt on Sep 29, 2011 in Denník |

Nepodarilo sa mi rekapitulovať cez víkend, ani na začiatku týždňa, a tak rekapitulujem zas iba dnes, vo štvrtok, na konci týždňa. Neviem, ale asi zo tri či štyrikrát som už mal za ten týždeň všetko otvorené k napísaniu rekapitulačného článku, ale vždy mi niečo do toho prišlo a musel som vypnúť.

Veľa času som za počítačom nestrávil. Pral som, vešal prádlo, riešil auto, varil, staral sa o domácnosť a snažil sa čo najviac spať. Spánok bolo to, čo mi predchádzajúci týždeň veľmi chýbalo.

Nič som nerobil. Nič som neplánoval. Iba spal a doma robil. Nič z toho nie je to, čo by som naozaj chcel robiť, iba to, čo bolo nutné robiť, aby som sa doma postaral a bol zregenerovaný.

Čo mňa osobne najviac potešilo je, že som opäť bližšie k plánovanému polmaratónu. Svoju bežeckú dávku som posunul z 10km na 15km a v pohode som to zvládol.

Nepotešilo to, že som musel skončiť s dvojfázovým cvičením a na zatiaľ som to musel vypustiť, takže iba behám.

Teraz som mimo svoj režim, cez víkend sa musím nahodiť a toľko zas naučiť a porobiť…

Aj tento článok som začal písať doobedu a čas dokončiť a publikovať som mal až teraz, večer.

Zmeniť režim sa mi nepodarilo.

pošli na vybrali.sme.sk

3 Comments

 • Turek hovorí:

  Ty Vláďo stěma rekapitulacemi jsi instipirací i v něčem jiném než jen jak něco tvořit na internetu. Ale jak se poprát s domácností, se vztahy s rodinou. Super. A ještě jedna připomínka, měl by jsi si teď vyhlídnout nějaký 10 km běžecký závod a vyrazit nasát atmosféru závodu. Jen doporučuji nějaký větší (min kolem stovky běžců) aby jsi po chvíli neběžel sám (to se stane jakkoliv rychle běžíš na takové délce, ty už běháš pěkně rychle) protože jinak ti ten závod příjde jako trénink. Když nikoho v okolí neuvidíš běžet ..

 • eRo hovorí:

  15km zabehnuť…. twl :D respect

 • VladoPt hovorí:

  @Turek Nikdy som nechcel ostať a písať len o tvorbe na webe, ale aj o živote a všetkom, čo s tým súvisí. Život nie je len o podnikaní, behaní a písaní, ale aj o rodine a priateľoch a prostredí v ktorom sme a žijeme.
  Vyhliadnem si nejaký “závod”, ale až na jar, teraz ešte ani nemám normal oblečenie do tej zimy a tak sa zdá, že bude musieť kupovať aj nové “boty”, ak nechcem prestať behať cez zimu.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.