Dôležitý míľnik

Posted by VladoPt on Feb 3, 2011 in Podnikanie |

dôležitý míľnik - hranicaPo včerajšom finančnom hodnotení mesiaca január som zistil, že som sa dostal do plusu. Vynaložené financie na domény, webstránky, webhosting a iné obchody súvisiace s nákladmi na internetové podnikanie už pokryli príjmy z celého môjho portfólia webstránok.

Všetky moje webstránky/domény už na seba zarobili približne osem tisíc slovenských korún. Návratnosť investícii bola menšia ako trištvrte roka. Čo znamená, že moje portfólio už zarába na ďalšie moje nové nádejné webstránky. A však v mojom portfóliu sa nachádzajú aj webstránky/domény, ktoré nezarobili ani cent či korunu. Dve z nich nechám tento mesiac pravdepodobne ex(S)pirovať.

Bude to prvý krát v mojom internetovom živote, čo nechám nejakú doménu ex(S)pirovať. Do môjho portfólia od poslednej jeho aktualizácie pribudli len dve nadnárodné domény a jedna slovenská doména. Snažím sa hlavne webstránky/domény čo najlepšie monetizovať, ale stále však majú na viac.

Internetový biznis sa znova ukázal, ako biznis s rýchlou návratnosť a už aj v mojom prípade.

Stále je to však pramálo na to, aby som sa mohol úplne osamostatniť.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Meranie hovorí:

    Kedy príde spomínaný update portfólia? Zverejníš aj nejaké príklady, či prípadové štúdie?

  • VladoPt hovorí:

    Spomínaný update portfólia bol v tomto článku. Zverejním projekt no.1 a niekoľko ďalších projektov postupne v článkoch. Čo sa deje už od začiatku, ako píšem blog. V portfólia nebudem uverejňovať všetky svoje webstránky, len také updaty, aké sú tam momentálne. Možno neskôr s uverejňovaním začnem. Drobné štúdie zverejňujem a reálne príklady budem tiež.

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2019 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.