Dlhý týždeň

Posted by VladoPt on Jún 27, 2011 in Denník |

sviňa domácaDnes mi to opäť vyšlo na pondelok. Aj to som sa musel na to vyspať, aby som niečo napísal a dostal zo seba. Som strašne mimo a unavený, ale dúfam, že tento stav bude trvať už len dnes a ja sa už po dvoch dňoch opäť naštartujem.

Ešte minulý týždeň či vlastne to už je predminulý týždeň som sa bol nakoniec v nedeľu odrovnať a zabehol som si osmičku(8km), i keď to bol najhorší osmičkový čas, aký som zatiaľ dal. Nič to, hlavná vec, že som bol a o to mi išlo.

Od pondelka komunikujem s mojim hlavným pracovným partnerom na vlastnom chate, nepotrebujeme icq, skype a ani iné rušičky, ktoré žerú čas. Teraz si všetko vysvetlíme nerušene cez vlastný priestor na webe a môžme takto v kľude pracovať.

V utorok bol veľký deň. Okrem toho, že som si prvýkrát v tomto roku robil sám palacinky, som sa dozvedel, že budem mať voľné leto a že asi budem zas len pracovať. Neviem prečo, ale mňa to potešilo a opadol zo mňa ten dovolenkový stres a s tým spojené všetko to plánovanie. Ďalej som zistil, že mi chýba varenie a že som sa už dávno nič nové nenaučil. Čo chcem tiež zmeniť, lebo mi to chýba. Chcem sa toho ešte veľa naučiť a nielen pre to, že mi to chýba, ale aj pre to, lebo to budem čoskoro oveľa viac potrebovať, ako si myslím.

Aj streda bola výnimočná. Ráno som začal trénovať môjho nového spolupracovníka. Prvý, s ktorým mám možnosť osobne sa stretávať doma. Dúfam bude naša spolupráca plodná a prinesie nám svoje ovocie. Hneď sme sa spolu pustili do vydevelopovania jednej z mojich prázdnych domén. Večer som si potom dobre pokecal či vlastne popísal s Marekom, ktorý mi tiež pomáhal a pomáha v podnikaní na internete a už začal dohadzovať aj prácu. Ten deň som sa dostal do postele o pol jednej v noci.

Štvrtok, ale aj piatok som začínal cestou do veľkomesta. Strávil som tam obidva doobedia. V piatok som sa dokonca zaregistroval na facebooku. Viem čo si Mark Zuckerberg o svojich užívateľoch myslí („sprostí vy*****ci.“), ale ja už som nevedel nájsť známych nikde inde, ako tam. Všetci prestali používať ICQ či Skype a radšej zdieľajú informácie bohvie komu.

A to už som pri tej sobote, ktorá ma tak unavila a rozobrala. V sobotu mal kamoš 30-tku a ja som bol ten večer hlavný fotograf. Alkohol ja nemusím a tak som sa okrem fotenia venoval jedeniu, i keď ani to som nemal v pláne veľmi preháňať, ale to som nevedel o svini :-) .

V živote som takto nejedol sviňu. Chcel som si to vychutnať a naozaj som si to aj vychutnal. Dal som si aj pár chlebíčkov a z torty a ráno to bolo na váhe hneď poznať, mal som o dva kilo viac. Aspoň som sa nažral, keď nie ožral. Domov som prišiel pomerne skoro, bolo niečo po polnoci, ale kým som sa dostal do postele, boli dve hodiny ráno.

Včera som dopísal recenziu, zadeľoval práce a bol som si aj zabehať ďalšiu osmičku, už siedmu.

Bol to perný týždeň. Unavený som ako kôň a to je už začiatok ďalšieho týždňa.

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.