CZ Trip – program

Posted by VladoPt on Jún 16, 2012 in Cestovanie |

CZ TripÁno, je to tak, rozhodol som sa ísť, nesedieť doma a od dnes najbližších 10 nocí a 11 dní stráviť v Českej republike.

Prvé čo ma čaká je 8-hodinová cesta vlakom do Brna. Spoznať by som tam mal Jakuba, ktorý sa postará o to, aby som sa v Brne nestratil a potrafil do Hotela Komárov a do nákupného centre Olympia, kde sa chcem registrovať na zajtrajší beh série Run-Tour.cz.

Následne sa z Brna v pondelok presuniem do Ostravy, kde už bude na mňa čakať krstný mojej mamy, u ktorého budem bývať až do posledných dní môjho CZ tripu.

Presne o týždeň by som sa mal presunúť do Olomouca, kde ma čaká polmaratón seriálu RunCzech.cz.

Hlavný program môjho CZ tripu je hlavne behanie a zoznamovanie sa so vzdialenejšou rodinou.

Vedľajší program cesty je navštíviť v Ostrave Coworking Ostrava, bežeckú špeciálku Total Sport, zúčastniť sa Startup Campu a Internet Marketing Srazu a nájsť si ženu a oženiť sa (no vážne). :)

Čo všetko z toho absolvujem je však otázne, ale asi najviac ma bude mrzieť, ak sa osobne nestretnem s Michalom a Kamilom (budeme to musieť nejak vymyslieť), ale aj s ďalšími ľudmi z twittru, no hlavne chcem, nech už konečne osobne spoznám viac, ako 10 twitteristov, zatiaľ sú to len traja.

Možno si kúpim aj svoju prvú knižku o SEO (bez podpisu nekupujem) a zoznámim sa s hviezdami SEO showbiznisu, a verím, že stretnem aj pána bežca Miloša Škorpila a možno s ním pobežím celý polmaratón, bo moja noha ešte nie je v najlepšom poriadku.

Tak na dnes všetko, teším sa tam na Vás, nech už som v Brne!

Verím si, že som si nič nezabudol zobrať, i keď tomu sám neverím. :)

Dnes rekapitulačný článok pochopiteľne nebude. ;)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.