Bilancovanie roku 2010

Posted by VladoPt on Jan 14, 2011 in Podnikanie |

bilancovanie roku 2010 Na bilancovanie som si nemohol nájsť lepší deň ako piatok. Na chvíľu sedím doma úplne sám a hrabem sa v papieroch a listujem v pamäti.

Už nie je čas odkladať tento článok na ďalšie dni a preto opíšem len svoje najvýznamnejšie mesiace.

V januári minulého roka som začal meniť kompletne svoj život. Začalo to síce skôr, ale reč je o roku 2010. V januári som úplne zmenil svoj denný režim. Naučil som sa spávať v noci. Skončil som so zábavou. Ďalší krok bola prihláška na kurz pre získanie vodičského oprávnenia.

Vo februári som sa začal intenzívnejšie zaujímať o podnikanie a o všetko čo s tým súvisí. Nieže by som sa o podnikanie nezaujímal už predtým, určite som sa zaujímal, ale nie v takej miere. Výpoveď v práci som tiež nedal zo srandy, ale len kvôli podnikaniu a novému začiatku. Prvé stretnutie s človekom, ktorý píše podnikateľské zámery som mal v marci a  tu som začal blogovať v apríli.

Po úspešnom absolvovaní skúšok v autoškole na začiatku mája som si koncom mesiaca kúpil svoje prvé auto. V júni som uspel s podnikateľským zámerom pred komisiou úradu práce a v júli podpisujem dohodu o poskytnutí príspevku na samostatnú zárobkovú činnosť a začínam s podnikaním. August považujem za najdôležitejší mesiac v mojom podnikaní a október za finančne najkrajší.

To ostatné dôležité môže návštevník môjho blogu nájsť v mojich cieľoch, ktoré pravidelne aktualizujem a to ostatné si nechám zatiaľ pre seba. Okrem toho som sa naučil aj niečo navariť si. Preto občas mám zvláštne ciele :-) .

Mimochodom s určitosťou viem, že som na “život” v minulom roku minul zhruba 300-tisíc SKK. Jednu šestinku tejto sumy zhltlo auto. Nebol som na žiadnej dovolenke a nekupoval som si si žiadne hračky pre potešenie.

O tom čísle sa mi snívalo niekoľko dní potom, ako som to zistil. Zdá sa Vám to málo alebo veľa? Mne až príliš veľa a rozhodne to chcem zmeniť.

Záverečné konštatovanie? Som zatiaľ rád, že som začal s podnikaním.

pošli na vybrali.sme.sk

2 Comments

  • Jasvo hovorí:

    Prajem veľa pozitívnej energie pri plnení tvojich snov a nech máš veľa finančne najkrajších mesiacov v roku.

  • lucas03 hovorí:

    Tie ciele z roku 2010 celkom pekne, hlavne tie cisla ohladom zvysenia zarobku a znizenia nakladov mi otvarali oci viac, ako zvycajne ;)

    Niektore ciele zaujimave. Ziaden film cely mesiac? :P

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.