Ako zarobiť sto eur za deň?

Posted by VladoPt on Jan 9, 2013 in Podnikanie |

Cereal guy spitting - memeAk si myslíte, že sa to dá zarobiť s vyloženými nohami na stole alebo na gauči, či v posteli, ste tu správne, lebo aj o tom môže byť práca na internete a tak nejak vyzeralo moje pracovné nasadenie v decembri.

December je a bol vždy najlepší mesiac v roku, kedy máte množstvo príležitostí dobre zarobiť. Internet je zlatá baňa a ešte ho nezasiahla zlatá horúčka na Klondiku a veľa ľudí si stále neuvedomuje jeho silu a ťažia z toho len tí, čo vedia. ;)

Ako zarobiť sto euro za deň iba tým, čo Vás baví? No, tak Vám tu zosumarizujem.

Hneď na začiatok musím poznamenať, že bez 42hodín a 35minút a 59sekúnd, ktoré som venoval v decembri cvičeniu a behu by som to nikdy nedokázal.

Musel som vypnúť spoločenský život a uzemniť starých kamarátov a jediný alkohol, ktorý som do seba dostal, bol len ten v koláčoch. :)

Znamená to, že budete robiť na Mikuláša, na štedrý deň, na Silvestra a i cez tie dva ďalšie sviatky, čo máme v decembri.

Jesť budete pravidelne a v rovnakom čase a vždy pred monitorom Vášho počítača!

V decembri nikdy nepoviete “nie” novým potencionálnym zákazníkom, aj keď toho už máte strašne veľa. Nikdy neviete, čo sa zo zákazníka vykľuje, kľudne sa môže z neho stať Váš top partner budúceho roka.

Nepôjdete spať skôr, než nespravíte to, čo ste si na seba ráno nachystali.

Ak chcete zarobiť viac, nebudete venovať svojmu blogu 67,5hodín, ale z dlhodobého hľadiska to neodporúčam robiť. Píšte!

Internet bez výpadkov určite prospeje Vašemu zdraviu.  :) To, čo sa dialo posledný mesiac roku 2012 s mojim internetom som ešte nikdy nezažil.

Spite len toľko, koľko potrebujete a nevstávajte neskôr, než po desiatej hodine rannej.

A ešte raz, robte to, čo Vás baví a viete najlepšie, teda v mojom prípade je to copywriting, SEO a predaj odkazov a zarobíte minimálne 2200€, ako ja minulý mesiac.

Práci som nevenoval viac, ako 4-hodiny denne!

Síce je to len 70€/deň, ale tak, ako som to zarobil teraz, tak je to x-krát lepšie, než to, čo bolo predtým a takto Vám to robiť s radosťou odporučím.

 

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

4 Comments

 • MegatronSK hovorí:

  Ono ked mas vela stranok, tak je to pomerne jednoduche. Staci sa ozvat par “seo” agenturam, resp. mozes aj cakat kym sa ozvu. Platia viac ako vacsina webov zarobi na adsense, potom je len otazka priorit, ci chces prave takto zarabat.

 • VladoPt hovorí:

  Keď “máš”, lebo dopracovať sa k tomu nie je vôbec jednoduché a stojí to buď “peniaze” alebo veľa, veľa času. Myslím, že minulý rok som sa nemusel ozvať ani jednej “seo” agentúre. ;)

 • Pavel hovorí:

  Závidím tomu času, ktorý si bol schopný investovať do športovania :) Ja sa vždy dostanem tak cca na 20 hodín, ale potom to vždy pokazí dáka choroba alebo nejaký nával povinností a potom sa odznova dostávam späť do hry.. A takto neustále dookola.

 • VladoPt hovorí:

  To je škoda, ale Ty si aj v inom prostredí, denne v kontakte s väčším množstvom ľudí a ktovie, ako by som bol ja na tom, ak by som býval v Bratislave, určite by som musel viac športovať. :D

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.