Ako si ceniť peniaze?

Posted by VladoPt on Dec 27, 2012 in Podnikanie |

Je to niečo viac, ako rok, čo som prišiel o 95% všetkých svojich finančných prostriedkov, nie príliš vydarenou investíciou.

Strata 15-tisíc eur už s Vami tak trochu zamáva viac, ak ste sa nenarodili ako Ahyde a nemáte ustlaté na ružiach a všetko, čo ste dosiahli, je z väčšej časti vďaka Vašej práci a nie rodičom, ktorý Vám ten milión sem-tam požičia, ak niečo pokazíte.

Michal chcel vedieť, ako som zarobil ten balík, ale nepochopil a nebol jediný, to hlavné, že ja som v podstate nezarobil nič a prišiel ešte aj o 15k euro.

Nebudem odporúčať a hovoriť o niečom, čo nezafungovalo, to už nie je hra s fazuľkami a mohli by ste si tak, ako ja pekne zavariť a mať z toho kopu nepríjemností, nie je to cesta, ktorú by som chcel odporučiť svojim návštevníkom blogu a je to cesta, kde už musíte mať na to zarobené.

Ale čo môžem odporučiť svojim návštevníkom a kedy si budete naozaj ceniť zarobené peniaze?

Určite si peniaze budete viac ceniť, keď skončíte na nule.

Ale.

Robte to, čo Vás baví a určite raz zarobíte ten balík a potom ten pocit bude nevyčísliteľný a na zarobených peniazoch už nebude záležať a to si na tom budete najviac ceniť.

pošli na vybrali.sme.sk

4 Comments

 • mkurri hovorí:

  Tak to já jsem nepochopil, že to pro tebe byla ztráta, já myslel, že si získal peníze a ne, že si o ně přišel. Vždyť si to tak v tom článku i psal. Kdybys mi řekl rovnou, že to je mínus a ne plus, tak beru a jdu dál…
  Jinak hodně štěstí a kilometrů v 2013!

 • VladoPt hovorí:

  V pohode, bol tam nepochopený sarkazmus.
  A inak ďakujem, Teba takisto prajem veľa šťastia a úspechov v roku 2013 a verím, že si budeme môcť obed zopakovať aj budúci rok. ;)
  Drž sa!

 • roman P hovorí:

  co to bol za obchod? aka nevydarena investicia?

 • VladoPt hovorí:

  Roman, to si nechám do hrobu alebo vnúčencom budem vyprávať, zatiaľ som to nikomu neprezradil a chcem, aby to tak zostalo. ;)

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.