7. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Feb 16, 2013 in Denník |

Moja siluetaDnes mi to tak vyšlo, že začínam písať až po šiestej večer a nie v dopoludňajších hodinách, ako to býva zvykom, keď píšem rekapitulačne. Musel som si najprv odcvičiť (hodina a pol), odchodiť (hodina a štvrť) a odbehnúť (necelá hodina) a čo to už odrobiť, aby som sa dostal k dnešnému článku.

Celý siedmy týždeň som chodil spávať najneskôr o jedenástej a nestával som neskôr, než o pol deviatej. Veľký to pokrok, hlavne ten odchod do postele, najlepší týždeň v tomto smere tohto roku a možno aj posledných troch mesiacov.

Cvičenie a beh

Za celú tú únavu a skoršie odchody do postele môže chôdza. Určite! 42km, ktoré som doteraz nachodil za posledných desať dní robia svoje a telo si pýta viac spánku a času na oddych.

TiltBook.com

Zajtra by sa nám malo podariť pokoriť hranicu 5k userov a ak pôjde všetko podľa mojich plánov, tak marec by sme mohli uzavrieť so 7k užívateľmi.

Project no.1

Hafo roboty a zomrieť sa nechystáme, takže času máme asi dosť. :)

Ostatné

Nebol to ničím výnimočný týždeň, ktorý by ma nejak zasiahol ako meteority Rusov či kresťanov Pápež. Účtovníčke som nakázal nech ma zbaví daňového priznania, urobila to, dane prežijem.

Dnešok bol celkom únavný, takže stačilo, majte sa krásne a prežite príjemný zvyšok sobotňajšieho večera.

Čas si pustiť film a ísť do postele. :)

 

 

 

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.