6. týždeň 2013

Posted by VladoPt on Feb 9, 2013 in Denník |

Moja siluetaDnes načínam ôsmu desiatku článkov idúcich po sebe. Dnes je to zimná klasika, ráno, sobota a môj ďalší z rekapitulačných článkov.

Šiesty týždeň roku 2013 bol a je celkom únavný. Pár hodín som musel venovať aktivitám, ktoré som mohol vynechať a robiť niečo užitočnejšie, no, proste som mohol využiť čas lepšie. Žiaľ, nespravil som tak.

Vôbec sa mi nedarilo chodiť spať skôr a ani v jeden deň som si nezapísal odchod do postele pred polnocou. Celkom som unavený. :-/

Cvičenie a beh

Minulý týždeň mali nohy oddych až tri dni v týždni, teraz, mali len v stredu a určite viac už nebudú mať. Chôdza je novinka, ktorú zaraďujem do môjho harmonogramu, ale je to hlavne preto, pretože potrebujem rozhodiť moje nové INOV-8.

TiltBook.com

Bežne nám chodia zaujímavé ponuky na spoluprácu. Teraz, prišla jedna a ak by som mal vyčísliť jej hodnotu, tak by to bol 1 milión SKK, v starej mene, ktorú mám tak rád. :)

Manažment TiltBook-u je však neuspokojúci a neviem si predstaviť, ako by sa zvládol vstup takého partnera, ale určite by to bol „plus“.

Project no.1

Každý deň tam niečo riešime, x-vecí, len tentoraz práce na novom dizajne stagnovali, pretože som uprednostnil nové projekty a vlastne na to nezostala ani chvíľka voľného času.

Ostatné

Ako som už avizoval v predchádzajúcom rekapitulačnom článku, tak som aj spravil a zrušil osobný účet v slovenskej sporiteľni. Platiť viac za osobný, ako za podnikateľský sa mi zdá už moc.

Možno už budúci týždeň niečo „ukážem“ z tohtoročných malých projektov na čom sa pracovalo počas kvázi „voľna“.

Dnes sa v tejto téme nebudem viac rozpisovať. Keď zvony ohlásia dvanásť hodín na kostoloch, potrebujem vyraziť do lesa a ešte predtým pripraviť kampaň a niečo malé si dať pod zub a aj to obliekanie na prechádzku do tej zimy trvá o niečo dlhšie, než na beh.

Takže sa majte krásne a užite si víkend. ;)

pošli na vybrali.sme.sk

Pridaj komentár

XHTML: You can use these tags:' <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.

Copyright © 2010-2018 VladoPt Blog All rights reserved.
Desk Mess Mirrored v1.4.6 theme from BuyNowShop.com.

Žijem v meste Poltár a takmer štyri roky som robil pre sklárne.